Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Ayy bence bu ay 4 5hamis cikacak topicden. Herkeste belirtiler akintilar falan belirti bence :) Hayirlisi bakalim birbirimize dua edelim...

kuzum seni gordugume cok sevindim :))))))))) insallah sen de kalcn balimmm sonuna kadar devam inaallah
Cnm benm ben zaten takip ediyorum forumu yazdiklarinizi... ama regl oldugum ve doktora gittigim surec psikolojik olarak yordu beni acikcasi uzgundum 1 haftadir kasim ayindan baya umutluydum cunku.. o yuzden kendimi kaptirmamaya calisiorm. Hayirlisi olsun hakkimizda tabiiisi :) herkes icin

mutlaka bir gun hamileyiz diyecegiz cnm. Allahim sabir versin hepimize Kucaklarimizi bos birakmasin ve kimseye imrendirmesin en cok korktugum sey bu

mutlaka bir gun hamileyiz diyecegiz cnm. Allahim sabir versin hepimize Kucaklarimizi bos birakmasin ve kimseye imrendirmesin en cok korktugum sey bu
Benim de oyle cnm korkum bu ama doktorlar kizip bize stres yapiosnz sonra olmuyo diye geliyosunuz deiyolar :)) haklilar sanirim stres yapip olumsuz dusunuyoruz... bu ay olumlu dusunelim !!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…