Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

eee dedim sana balimmmm tersine cikar diyeee hadi hayirlisiii anammm gebeşlerrr topigi oldu nan burasii ben de numunelik kaldim burdaa sayeniz de suru psikolojisine giriorm gebeş saniom kendimi bi triplerr falan
sende hamişsin kuzumm görürsün bak..

kızlar pazardan geldim birkaç poşet taşıdım şimdi göbek deliğim çevresi çok ağrıyo niye acaba
Ayy ayyy o bendede olmuştu dikkat edin kızlar gebelikten supheniz varsa âdet zamanina kadar ağır birsey kaldırmak ani hareket yapmak birden egilip kalkmak yasak

kızlar pazardan geldim birkaç poşet taşıdım şimdi göbek deliğim çevresi çok ağrıyo niye acaba
cnm dikkat et agir kaldirmaa cok dikkat etmen gerekio yumurta pisme asamasinda cunku tuttuysaa. gobek acisi oluomusss yat dinlen bat nezamandi kiii unuttum yaaa

altaylimm hamilelik takvimimde 6. haftaya girmissin ama 5 haftalik ti seninn takip ediomusjn bebisinin gelisimini

ben ikiz istiorm valla bir tasla iki kus bidaha da dogurmam :)))
Ay inş olur canım eltimin önce tek oldu iki aylıkken düstü.Sonra kızlar doğdu.Kızlar 1 yaşına girmeden eltim tekrar hamile kaldı onlarda ikizdi tabi biz şok.Eltim birkere kaçtı dedi kızlarda çok uğraşınca birkereden bişey olmaz demişler ama oldu.Onlarda iki aylık düştüler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…