Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

cnm sordum onu zaten bi yerde okumuştum lhın fshdan düşük olması gerekmezmi dedim, öyle bişey yok dedi, belli bi oranda yüksekse ve vücudunda etkisi varsa pko teşhisi konulur sana teşhis koycak ver yok elimde dedi. iyi bi hastane ve iyi bi doktor. başka kime giderim gösteririm bilemedim açıkçası fazla stres yapıyomuşum gibi geliyo kendime kızıyorum:KK70:
aynen cnmm degerlerin cok iyi masallah. bide esini gotur doktora :KK66:

cnm ben bu ay hıc umutlu degıldım ve suan hamıleyım :KK70:DD

inşallah kuzum ya rüyamda yerleşme kanı gelmiş dua ediyorm nolur devamı gelmesin diye Allah hepimize nasip eder inş bu ay ama gerçekten ümidim yok belirti aramıyorm piskoljikmen çıkıo çnki ateşim bi 35 bi 36.8 bi 34.8 yok gibi ama elim ayağım buz ısınmama hiç ben ve garip ki üşümüyorumda ne biçim insan oldum dimi :)

ay inşallah canımm.. herkes kendini hamiş görür ben regl olmuş görüomm..:110:

korkma cnmm ben eminim senin hamisligin guzel devam edeckkk icini ferah tut dua ediorm bol bol :KK66:

Minesuu Minesuu okuduğum kadarıyla belirtiler başlamış sende de .. kasık ağrısı falan..

kasik agrim sabahlari olmuo yataktan kalkinca baslio anlamadim ben dee benim hic umudum yok bu ayyy yaa valla olmuck bu ay artik diger aya bakicazz napalim :KK51:

Minesuu Minesuu sanki ikimizn aynı çıkcak gibi geliyo ikimizdede ara ara ağrı var ikimizde ümidi yok yumutlama dönemi çevresinde hergün denedm normal şartlarda olması lazm inş rabbim nasip eder

Minesuu Minesuu sanki ikimizn aynı çıkcak gibi geliyo ikimizdede ara ara ağrı var ikimizde ümidi yok yumutlama dönemi çevresinde hergün denedm normal şartlarda olması lazm inş rabbim nasip eder
valla cnm benim kendimddn umudum yokta insallah senin vardir niyeyse bu ay sanki adet olmusum diger ayi bekliyor gibiyim.o derece yani. zaten olursada mucize olck hayirlisi. insallah sen den aliriz guzrl haberi cnm :KK66:

ben biraz daha uyucm gozler gidiyo valla gelirim sonra gorusurz canlar:KK200:

korkma cnmm ben eminim senin hamisligin guzel devam edeckkk icini ferah tut dua ediorm bol bol :KK66:

kasik agrim sabahlari olmuo yataktan kalkinca baslio anlamadim ben dee benim hic umudum yok bu ayyy yaa valla olmuck bu ay artik diger aya bakicazz napalim :KK51:
canımm benimde öyleydii..yumurtlamadan sonra dewam etti bi hafta boyuncaa.. daha öncede oluyormuydu sende?

canımm benimde öyleydii..yumurtlamadan sonra dewam etti bi hafta boyuncaa.. daha öncede oluyormuydu sende?
hayirr olmuyordu sol kasigim biyle agri gibide degil yaa anlatamiorm ki sol bacagima ve belime vuruo agri. Ama 2 ay once 15 gun boyunca kasik agrisi cekmistm ilk defa bu ay var dedim ma yokmus. oyuzden belirti aramiorm :KK43:

valla cnm benim kendimddn umudum yokta insallah senin vardir niyeyse bu ay sanki adet olmusum diger ayi bekliyor gibiyim.o derece yani. zaten olursada mucize olck hayirlisi. insallah sen den aliriz guzrl haberi cnm :KK66:

Sen ne günler çalştn bilmiyorm ama yada neden umidin yok ben belirti goremedm his olarakta boş yeni donemi bekliyorm bende

hayirr olmuyordu sol kasigim biyle agri gibide degil yaa anlatamiorm ki sol bacagima ve belime vuruo agri. Ama 2 ay once 15 gun boyunca kasik agrisi cekmistm ilk defa bu ay var dedim ma yokmus. oyuzden belirti aramiorm :KK43:
TAMAM İŞTE BENİMDE ÖLE OLUYORDU..BÖYLE AĞRI GİBİ DEĞİL SIZLIO GİBİ SANKİİ... İĞNE YAPINACA AYAĞIN ARAĞIRYA ÖLE OLUODU.. BENCE SENDE BU AY GÖRCEN İKİNCİ ÇİZGİYİ..

X