Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Valla canım bende hamis kalmaya calisanlardanim ama 2 aydır olmadı yardımcı olmayı isterdim bende tecrübesiz dediklerini gebelik belirtisi olarak bir çok yerde okudum inşallah hamilesindir az kalmış günün erken gebelik testi yapsana

seieda canım çok erken belirti yaşamak için psikolojik olabilir benim de geçen ay psikolojik çok belirtim vardı negatif çıktı sonuç şimdi hiç belirti yaşamıyorum bata beş gün kalmasına rağmen yok yani şimdi sıkıntı etme gününü bekle hayırlısıyla sonuç alırsın inşallah

Az mı kalmış. ..... 10 gün var batina

edacimm ismini hatirlayana kadar geberdim kizz gorunmuyonn hicc ne durumdasin hberde etmedin hamis kalip gittin mi yoksaaaa son durum nee ????
Canım benim nerdeeee.soğan kürü uygulamıstım ve hastalığım tam 14 gün gecikti.iki gündür hastayım.yani tüm düzenim bozuldu.13.de kayseriye gidiyorum 10 günlüğüne doktorlara da görünecem ins.
Ama nedense ilk defa ağlamadım.yumurtlama dönemim sandığım günlerde gün aşırı ilişki oldu ama meğersem yumurtlama dönemim değimis.Allahın izni olmadan yaprak bile kımıldamazken O izin vermeden nasıl hamile kalabilirim.Dua etmekten baska care yok.sende durum nasıl?preseed i kullandın mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…