Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

söledim cnm şimdi eve gelmek üzere mutluluktan ölüyo allahım ımsallah hayırlısı ıle guler yuzmuze bu sefer kızlar ben sımdı yemek yapıyorum gelcem tekrardan boırazdan
Kız ben senin yerinde olsam eve qelince kendim süpriz yapardm

Bu saatte herkes kayboluyor sanırım is dönüşü,yemek hazırla yemek ye iş güç derken herkes ortadan kayboluyor

slm arkadaşlar aranızda eskiyim ama yeni kayıt yaptm ben 7 haftalk bebeğimi 24 ağustosta kaybettim geçen ay denedik ama bu ay yanlış tarih denemesi olduğunu farkedp planlı gittim reglm 14 kasmda başladı 21inde bitti 22sinde denemeye başadm en son 30una kadar 6 kez denemem oldu :) şimdi beklemedeyim 12sinde regl olamam gerekiyo aslında sabırsızım ama ilk bebek heycanım aklmdan çıkmadığı için korkudan heveslenemiyorum belirti olarak bi kaç kez kramplarım oldu ara ara akınt gibi ıslaklık ve aşırı baş dönmelerim var sizce ne kadar beklemeliyim test için ve nelere dikkat etmeliyim aynı şeyi yaşamamk için ve kasıklarımmı desem yada altkarınmı aşırı sertlik var yaşayan varmı lutfen cevap verin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…