Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Arkadaslar ben yeni uye oldum bi sorum olacak yardimci olursaniz cok sevinirim evliyim ve bebk istiyoruz 2 ay korunmasiz iliski oldy ama kuruluk sorunumdan dolayi zeytinyagi kullandik duydumki spermleri olduruyormus birakdik gleitgelen su bazli jel kullandim buda hamileligi onlermi

Canim öyle bişey demedimki ben yanlış anlama hoşuma gittiği için dedim hiç rahatsız olur muyum senden
Gebe kaldık ama gitmedik sizden çünkü sizleri de mutlu görmek için tecrübelerimizş paylaşıyoruz ne bilim belki sorun olmuş olabilir gibi anladım yada bnm hormonlar sapıttı :) sende ksra bakma cnm

Arkadaslar ben yeni uye oldum bi sorum olacak yardimci olursaniz cok sevinirim evliyim ve bebk istiyoruz 2 ay korunmasiz iliski oldy ama kuruluk sorunumdan dolayi zeytinyagi kullandik duydumki spermleri olduruyormus birakdik gleitgelen su bazli jel kullandim buda hamileligi onlermi
cnm merhaba. pressed jeli kullan biz kullanioruz spermleri oldurmuyo aksine daha spermleri hareketlnedirip yumurtaya goturuo. her kes bununla hamis kalmis ibi dene :KK66: inslalah tez zamanda haberini alirsin. bi de cnm nedne kurulugun varfr onu anlamadim ???

bi kahvalti hazirlayanim.olsa kesked daha hic bsiy yemedim his daha yeni uyandimm:confused:annem olsaydi simdi kahvaltim hazirdii:KK14:
Ahh ahh minem bekarlık aklıma geldi uyudum gunduz 12 ye kdr kalkardım annem portakal suyunu hazırlamış omlet yapmış ah ah şimdi eriniyorum kahvaltı yemeye kocada evde kahvaltı etmiyor oğlan ile yiyorum bazen daha dkkt etmem gerek artık

Gebe kaldık ama gitmedik sizden çünkü sizleri de mutlu görmek için tecrübelerimizş paylaşıyoruz ne bilim belki sorun olmuş olabilir gibi anladım yada bnm hormonlar sapıttı :) sende ksra bakma cnm
Yok Estağfurullah ne kusuru sizi mazur gormeliyiz duygular karışık sizin artık :)

Ahh ahh minem bekarlık aklıma geldi uyudum gunduz 12 ye kdr kalkardım annem portakal suyunu hazırlamış omlet yapmış ah ah şimdi eriniyorum kahvaltı yemeye kocada evde kahvaltı etmiyor oğlan ile yiyorum bazen daha dkkt etmem gerek artık
hicc sormaa cnmm yaaa ;( anami istiom bennnn. ben boyle diyincee bazen kahvti hazirlayip oyle gidio ise benim kocis uzuluo:KK16: ben kakmam sabah hic:KK14:

X