Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Seni çok iyi anlıyorum cicekkokusu cicekkokusu benim eyrafimda da var hamile veya doğuran benden oncekileri boşver hadi ama benden sonra evlenenler çok etkilemişti beni ama artık Takmiyorsun bir zaman sonra anladigim kadariyla yenisin ben 16aydan beri yaşıyorum bunları hayırlısıyla olur inşaAllah olacağına inanıyorum sen de inan ve çevreni kafaya hiç takma

Daha demin can sıkıntısına test yaptım bende bata on bir gün var pozitif mi değil tabi ki ama olsun onlarca test yapmış olsam da bugüne kadar yılmadan pozitif görene kadar devam edicem yılmak yok kızlar çalışmalara tedbirlere devam

insan bi sureden sonra cinselligi unutup cocuk yapmak icin yapio o isi ne yazikki. bunaldim ben de artik yaa bebek icin yapiorz biz resmen evliligimizin tadini cikaramioruz. zaman uzadikca cinselliktende soguyor insann.. Tez zamanda hamile kalalim insallah benim umudum yok ama siz kalin bari :KK66: iyi geceler bebiskolar :)

insan bi sureden sonra cinselligi unutup cocuk yapmak icin yapio o isi ne yazikki. bunaldim ben de artik yaa bebek icin yapiorz biz resmen evliligimizin tadini cikaramioruz. zaman uzadikca cinselliktende soguyor insann.. Tez zamanda hamile kalalim insallah benim umudum yok ama siz kalin bari :KK66: iyi geceler bebiskolar :)
Cnm ümitsiz olma hiç bir zaman cinsi münasebeti de yaşarken bebeği unut biliyorum zor unutmak ilk zamanlar benimde hep aklımdadi ama unutuyorum eğer aklıma gelecek oldumu eşime belli etmiyorum sende yaparsın bunu inşallah hep beraber hamis olucaz pes etmek yok Minesuu Minesuu iyi geceler sana da

Tavukları pişirmişem hacıyıda çarşıya göndermişemm :KK70: sabah sabah dinlediğim şarkıya bak ya :KK70: dünde çikolata çikita dinliyordum :KK70: nerde anormal şarkı orda ben :KK70:

X