Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Bende oda yok yumurtladımmı bilmiyorm akıntm adet bittiktn sonra çoktu iki qündür az oluyo kasık aqrım her ay bu zamana çoktan olurdu bu ay yok hiçbişe yumurtladmmı onuda bilmiyorm buqn qelirde inşallah ovulasyon ama ben bu saatten sonra yumurtlicamı sanmıyorm adetime 13 qün kaldı çünkü hissetmedm demekki amann takmıyorm hiç napimm artk :KK12:
hiç belli olmaz canımm bazen vücudumuz farklı tepkiler verebiliyor..sen iki günde bir ilişkiye dewam et yinede bırakma..zaten öncesinde düzenli olduysa ilişki illaki tutturmuşsundur..

hiç belli olmaz canımm bazen vücudumuz farklı tepkiler verebiliyor..sen iki günde bir ilişkiye dewam et yinede bırakma..zaten öncesinde düzenli olduysa ilişki illaki tutturmuşsundur..
Ne iki qüne bi ilişkisi cnm daha adet biteli iki kere ilişki oldu dün takvime qöre yumurtlama qünüydü olmadı ilişki sinir etti beni çıktım odadan :KK62:

Kizlar regl 14 gun var ama 2 gundur sol.kasigima batma oluyo cok yogun hemde yumurtlarken de agri yasayan varmi 26 gunde bir oluyorum cunku ama bacaklarim.kasiliyo batmalardan

Kizlar regl 14 gun var ama 2 gundur sol.kasigima batma oluyo cok yogun hemde yumurtlarken de agri yasayan varmi 26 gunde bir oluyorum cunku ama bacaklarim.kasiliyo batmalardan
Yumurtluyosundur işte cnm kasık aqrısı yumurtlamada olur ztn

Canim yumurtlama zamani kasık ta agri yada batma oluyor yumurtlama anindada cok şiddetli olabiliyor. Bu gunleri degerlendir

X