Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Aaa gerçekten mi!?? Ne güzel ya fiyatı biraz uçuk sanırım dimi!? öyleyse eşim ameliyat olmasın kullanalım bu ay,,eee sende kullancan mı ?benim bat bitsin alcam da nerden alsam ki
cnm ben interneetn siparis ettim 110 liraa. 9 kez kullaniosun zaten 3 ay gidio yumurtlama oncesi yukurtlama gunu ve ertesi gun kullancn bunu. 3 ayda 3 kere aynen kullan. ben kullanmaya basladim elime yuzume bulasti beceremedimeczanede 139 lira

Şimdi bi haber aldım çok üzüldüm kuzenimşn bir kızı vsr ikinciye hamile kaldı ama bebeği olmıycsk denmişti daha kanser şuphesi vardı bebeği yumurtası 13 ml iken dollenmisti kalbi sorun cikariyordu hep olmus karninda :'( off psikolojim altust

Sen 15 tw verdin dimi ya ben oğlumda adete 3 gün kala 180 gordum dusuk degerden korkuyorum ya bebek duserse ya sağlıksız sa diye tedirginim hep
Evet Can'ım 15 falandı verdiğimde kötü düşünmeyelim ben oazartesi doktora gidicem alttan bakalım derse 3 boyutlu ultrasona girerim artık

cnm gecmis olsun yaa oluyor hayatta boyle seylerr sen psikolojini bozma bebegini dusun

Can'ım en azından bir kızı var ya hiç olmasaydı

geçmiş olsun canımm..

Canım cok geçmiş olsun. Allah'im ailesine sabır versin.

Ovu testi candır kız marka olarak laboquick öneririm kapıda ödemeli biyer var kartsız alabiliyorsun ama oyle adete kdr çift çıkmaz test dandik olabilir sen hazırla kendini bu ay
Ben aldm bebeqm buqn yarn qelir bu markadan

Tarlaya bakma sen :)benim çocuğum varken bi yakınımın olmuyordu karı benden sonra 3 tane dogurdu senin tarla bi verim yapacak durduramıycaz seni her sene karın şiş dusunsene
Bu ay minnakkım bana tutunursa eşime doqum qünü hediyesi olcak yaa bende dicem çok beqendiysen her sene bu hediyeyi verimm huuhuuuu düşünemiyorm her sene hamilelik birini doqur birine hamile kal

Sağolun kızlar ya çok kotu bşy evet bi kızı var Allah nasip etmiş ama ne bilim bitane olsun o zaman anlarsınız evladın hepsi aynı acı acıdır belki onun bidaha olmayacak kanser değerleri yuksekti

Kızlaarrr yaa çok deqişik bi rüya qördüm bi bebek buluyorum annesi babası bırakmış biyere alıyorm onu seviyorm üzülüyorm nasl bırakırlar diye biyere qötürüyorm çocuqu enqelli duymuyo qörmüyo diyo demekki ondan bıraktılar vicdansızlar diyorum hayır olur İnşallah neyin nesiydi bu rüya anlamadım çok deqişikti

Allah hayır etsin kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…