Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Canim benim anliyorum seni ama sakin ol... bak onumuzdeki ay her sey daha guzel olabilir sonucta neyin ne zaman olacagi belli degil.. ben de ayni durumdayim cevremdeki ben haric herkes hamile. Ailede de arkadaslar arasinda da.. ama sabredip dua ediyorum napayim..
Çok kötüyüm şu an sanki hiç olmayacak gibi yegenimin sesini duydum daha kötü oldum ben çocukları çok özlüyorum yuvam eksik sanki,eşim le mutluyuz ama evlat olmayınca eksik kalıyor insan,kayınpederimde yanımda tel da torunlarıyla konuşuyor benim zoruma gidiyor benim de olsaydı şimdi baba daha iyi davranırlardı diyorum, sanki dışlıyorlar beni gibi hissediyorum herşey batıyor işte

Kizlaaaar nasilsiniz muhabbet baya koyuymus valla yetisemiyorum ben size. Yasli oldugum icin sanirim. Aramizda 19 yasinda olanlar varmis masalah citir pilicler sizi gidiiiii. Ben 26 yasindayim :KK70:
Bu arada benim acaip bi bel agrim var beliirti olabilir mi cok heveslendim beli agriyinca sevinir mi insan :KK70:
Bat 30kasim hatirlatmis olayim...
Nerdesn kız seennn :-) bide sen yap arrk şu testi

Çok kötüyüm şu an sanki hiç olmayacak gibi yegenimin sesini duydum daha kötü oldum ben çocukları çok özlüyorum yuvam eksik sanki,eşim le mutluyuz ama evlat o oolmayınca eksik kalıyor insan,kayınpederimde yanımda tel da torunlarıyla konuşuyor benim zoruma gidiyor benim de olsaydı şimdi baba daha iyi davranırlardı diyorum, sanki dışlıyorlar beni gibi hissediyorum herşey batıyor işte
Canm öyle düşünme hepimz öyle qdet olunca kasvet basıyo hiç olmicak qibş hissediyorz sonra adet bi bitiyo umutlarla başlıyorz olcak diye üzülme sıkma canını. Ne kadardır istiyosun

Çok kötüyüm şu an sanki hiç olmayacak gibi yegenimin sesini duydum daha kötü oldum ben çocukları çok özlüyorum yuvam eksik sanki,eşim le mutluyuz ama evlat o oolmayınca eksik kalıyor insan,kayınpederimde yanımda tel da torunlarıyla konuşuyor benim zoruma gidiyor benim de olsaydı şimdi baba daha iyi davranırlardı diyorum, sanki dışlıyorlar beni gibi hissediyorum herşey batıyor işte
Canm öyle düşünme hepimz öyle qdet olunca kasvet basıyo hiç olmicak qibş hissediyorz sonra adet bi bitiyo umutlarla başlıyorz olcak diye üzülme sıkma canını. Ne kadardır istiyosun

bata 11 gün var... bel ağrım var normalmidir ki???
Bilmiyorum ben cnm ama benim de belim cok agriyo bugun...
Baska seylerden de olabilir tabii ki...
Aklima ne geldi, sen kimyasal gecirdim dedin ya 2 defa,nasil anladin?? Yani reglden once idrar testi yaptin evde, cift cizgi cikti ama regl gunun gelince regl mi oldun ?

Ay bgn neneler gibi heryerim ağrıyor yaff yrn olsada testin sonucunu alsam hala hamile değirmiyim acaba diye korkuyorum nasıl bi manyaklıktır bu yaff

Bilmiyorum ben cnm ama benim de belim cok agriyo bugun...
Baska seylerden de olabilir tabii ki...
Aklima ne geldi, sen kimyasal gecirdim dedin ya 2 defa,nasil anladin?? Yani reglden once idrar testi yaptin evde, cift cizgi cikti ama regl gunun gelince regl mi oldun ?
ilkinde adet günümde idrar testi yapmıştım çift çizgi çıkmıştı.. sonra bi iki gün sonra kan testinde çıkmıştı 50 küsür fln.. tabi ben hamileyim havalarındaydım.. adetde olmamıştım kimyasal gebelik nedir bilmiyorum tabi hiç şüphe fln yok neyse..batım 10 gün geçmişti bide herkese söyledik.. 10.gün işten geldim pembemsi kan geldi çok az..korktumm.. bi dr tanıdığım var onu aradık.. testi tekrarlattı bize..bide progestan iç dedii.. değerim 70 küsür çıkmıştı artmıştı ama istenilen kadar değildi zaten sabah dr gittim ulturasonla baktı düşmüş dedi..
ikinciside geçen ay oldu..dayanamadım bata beş gün fln vardı test yaptım çünkü bayağı bi belirti vardı..test çokksilik çıktı..ertesi gün yine yaptım daha belirgindi.. bata iki günmü ne vardı kan testi yaptım 60 küsür çıktı değerim yine dr aradım değer iyi dedi ama bakalım yükselecekmi dedi.. iki gün tekrar kan verdimm 30 küsür çıktı.. neyseki bu sefer kimseye söylemedik... eşim çok üzüldüü..
inşallah bu ay tutarr..artık çok istiyoruz Raabim acır biize inşaalllahh..

ilkinde adet günümde idrar testi yapmıştım çift çizgi çıkmıştı.. sonra bi iki gün sonra kan testinde çıkmıştı 50 küsür fln.. tabi ben hamileyim havalarındaydım.. adetde olmamıştım kimyasal gebelik nedir bilmiyorum tabi hiç şüphe fln yok neyse..batım 10 gün geçmişti bide herkese söyledik.. 10.gün işten geldim pembemsi kan geldi çok az..korktumm.. bi dr tanıdığım var onu aradık.. testi tekrarlattı bize..bide progestan iç dedii.. değerim 70 küsür çıkmıştı artmıştı ama istenilen kadar değildi zaten sabah dr gittim ulturasonla baktı düşmüş dedi..
ikinciside geçen ay oldu..dayanamadım bata beş gün fln vardı test yaptım çünkü bayağı bi belirti vardı..test çokksilik çıktı..ertesi gün yine yaptım daha belirgindi.. bata iki günmü ne vardı kan testi yaptım 60 küsür çıktı değerim yine dr aradım değer iyi dedi ama bakalım yükselecekmi dedi.. iki gün tekrar kan verdimm 30 küsür çıktı.. neyseki bu sefer kimseye söylemedik... eşim çok üzüldüü..
Anladim cnm kusura bakma sorup anlattirdim uzdum seni...peki bir sey soracagim belki surekli olarak bi ilac kullanman gerekiyodur doktor bisey demedi mi ? Ben de neden sordum tam.bilmedigim icin kimyasal gebelik olayini ondan sordum cnm..

Anladim cnm kusura bakma sorup anlattirdim uzdum seni...peki bir sey soracagim belki surekli olarak bi ilac kullanman gerekiyodur doktor bisey demedi mi ? Ben de neden sordum tam.bilmedigim icin kimyasal gebelik olayini ondan sordum cnm..
önemli değil canımm sizde bilinçlenin ben kimyasal gebelik diye bişey duymamıştım hiçç..
geçen ay sadece folik asit içiodumm..ama yinede kimyasal oldu..
bu ay tanıdığım o dr a gittim.. decavit verdi bide apikobal birini sabah birini akşam iç dedi.. vücudunu gebeliğe hazırlayalım dedi.. bide coraspin verdi..kan phtılaşması varsa diye önlem alalım dedii.. çünkü kimyasal gebelikte döllenme oluyor ama tutunamadan düşüo bebişşş...pıhtılaşma neden olabiliyormuş yada yumurta kalitesi düşüktür yada sperm kalitesi düşüktür... farklı nedenleri olabiliyor.. ben birde ibrahim saraçoğlunun ,ncir kürünü yaptım bu ay yumurtanın kalitesini arttırıyormuşş.. ve eşimde keçiboynuzu kürü oda sperm kalitesini arttırıyormuş.. böle o yüzden bu ay çok ümitliyim..

Bebeğim bunları yaşarken hiç belirtin var kıydı göğüslerde hassasiyet falan çünkü ben göğüs uçlarıma dokunamıyorım o derece

X