Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

ah be güzelim 2 aydır ne bitmez hazırlıkmış bu.ama benim adamda bi mikrop var kaşıntıdan yumurtlama zamanı ilişkiye girmemiz yalan oldu diğer ilişkiye girdiğimiz zamanda bişey olmadı.

Ay canım inşallah ağzından bal damlıyor :) Ağrıyla ilişki arasında en fazla 15 saat var inşallah olmuştur :)
Canim benimde bildiğim kadarıyla spermler 3 gun yaşayabiliyor içerde ve sen bir gun bile gecmeden yumurtladiysan eğer ki öyle görünüyor O zaman hazirda bulunan spermle vakti saati gelmişse döllenme görevini yerine getirmişlerdir. :) hadi bakalım bat ne zaman di :)

Minesuu şu vücudun hazırlık yapmasına işaret ise adet günlerinin değişiklik göstermesi O zaman benimki de buna bi örnek olmalı. Çünkü son 3 ay 26-31-29 günde oldu adetlerim bu ayda 29. Gün beklerken olmadım hamile kaldım iste. Yani belki de bi işarettir bu ay melegin gelir inşallah canm

6 gün var bugün dayanamadım test yaptım negatif ama umutla bekliyorum yinede :) inşallah hayirlisiyla olur :)

Adet gelmeden idrar testi yapalım canım belki bizde çift çizgi görürüz dua edin bize de nolur hamişleeeer unutmayın bizi cuma bat günüm inşaallah hayırlı günün hürmetine rabbim ol der
kizz benim adetim 15 aralikta zatn adeetten yeni ciktim yunurtlamadim bile

ayyynenn cnmm vucud hazirlaniomus bebege oyle okumustum. anam insallahhh bu ay olckk valla yuvamizz nese dolck mutlulugumiz kat kat katlancak. hamisler Heyecanli89 1cicek3bocek altaylimm @merveaydin N Nemooooooo bize dua edinnnn lutfennnnnnnn dualrinizda bizleride unutmayinnnn

ayy benimde senin dediğin gibi gitti heyecanlı.nasip bakalım.

yaa altaylimm jelin siringasi yokmu hani jele taktigin yer orasi niye geniss okadarr ;( nasil gircek o takilirsa seyime

hepiniz hamile olup ben tek kalmaktan korkuyorm bi sipasiz ben mi kalcmmolmuck gibi geliyo icimdennn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…