Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

dimii...bi gün önce olduu hatta ayakları yukarı diktimm 45 dk falan bekledimm iyice gitmiştir spermler.. takdir Allah ın yinede..
cnmmm yunurtlama olmadan orda spermler bulunmus zaten tutmutur insallah zaten senin tupleron falan acikkk hicc bozma moralini tevekkul Allahh.

cidden diyorum herkesin şu 1-2 aydır günleri uzuyo galiba noluyo bu hormonların herkesin?
canm ben normalde gunu gunune olurdum korunmayi biraktigimzden beri her ay 1 gun ileri arti. 32 gunde olmaya basladim. ama bu ay 27. gunumde oldumm sok oldumm nedendirrr bilinmezzz ama bence vucud bebek istio hazirlik yapio ondan diye duynustim benn insallah oyldir

slm kızlar bende bu ay denemeye başlayacağım bugün adetimin 3. günü. bende çikolata kisti var.bakalım 6 ay deneyeceğim işte olamzsa tüp bebek dedi doktor.Allah hayırlısını versin

Kızlar bide birşey sormak istiyorum.. 13 kasım sabah 5 de ilişki olmuştu akşama doğru ovulasyon çift çizgi çok koyuydu gecede inanılmaz kasık ve bel agrim oldu sonrasında ilişki olmadı ertesi gün ovulasyon hafif silik ti yine olmadı ilişki bu durumda kacirdim mi ben şansım varmı dır yoksa

O tek ilişki dolleyebilir ama en onemli zamanları kaçırmışsın inşallah tutunmuştur bebeğin cnm

Annesiym bu ay olursa bizde agustos annelerine gider miyizz Rabbim nasip eder miii
Adet gelmeden idrar testi yapalım canım belki bizde çift çizgi görürüz dua edin bize de nolur hamişleeeer unutmayın bizi cuma bat günüm inşaallah hayırlı günün hürmetine rabbim ol der

Kacirmadin canim. Yumurtan catlamadan sperm oraya ulaşmış tir zatenn. O agri da yumurtan catladigi zaman oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…