Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

2 tane normal test ikisinde de silik çıktı ilk defa ve demin leke geldi yarına başlar adetim
Canim seninki muhtemelen kimyasal gebelik O zaman çünkü idrar testi pozitif olup kanda değer düşükse ilkten yükselip sonra düşmüştür. Adet geliyordur. Umarım ben yanilirim ama öyle gibi.hayırlısı olsun hakkında canm

Annesiym Annesiym @merveaydin bi uyandım uyku tutmadı kız şarj da az :KK43: :KK43: adetime an itibariyle 4gun kalmıştır, ama b n bugün Jan testi yaptrcam valla bu ay farklı hissediyorum hep sol kasık ağrıyor bi ümit inşaallah oldu bu at dua dua dua kızlar sadece duayla gelcek

Annesiym Annesiym @merveaydin bi uyandım uyku tutmadı kız şarj da az :KK43: :KK43: adetime an itibariyle 4gun kalmıştır, ama b n bugün Jan testi yaptrcam valla bu ay farklı hissediyorum hep sol kasık ağrıyor bi ümit inşaallah oldu bu at dua dua dua kızlar sadece duayla gelcek
Canım seninle bat imiz ayni sanirim perşembe mi ? Cuma mi? Senin

Canım seninle bat imiz ayni sanirim perşembe mi ? Cuma mi? Senin
Cuma olması lazım ama bezen bi gün öne geldiği de olur ama körolasıca asla bi gün geçmez çok da lazım ya Maşallah günü gününe :KK70:

oglanin isi vardida isinden edip buraya getirdi bunlarinda durumu iyi kayinbabam evlerini yapio simdi icini dayayip dosuyooo erkek tarafingic bisiy yapmio bizimkiler harbiden aptal bukadar olmaz yaaa esim cok sinirlenio bu olaylara ben sakinlestirom ne yapayim ben de onla bir olsam iyice ofkelencek. esim okadar iyiki melek gibi valla. bugun kayinvalidem esim hakkinda salatayi yemio alismasi lazim dedi ben de adam 34 yasina gelmis cocukken alistircktin dedim kisiligi karakteri oturmus sen alismaktan bahsedion dedim zamaninda egitememissin dedim kayin babamda dogru soyluo dedi ohh canima degsin. is bile yapmiorm ben onlarda kadin yaptirmio zaten esim zaten is falan yapmicksin dedi. benim de isime gelio :KK50:kizi anca otursun ben niye yapiyim. :21::KK71:
Ayy ne iyi qıı benm koca da napcanı şaşırıyo mall sinirim bozuldu qene :KK62:

Aynen öyle cnm herşey duayla inancaz dua etcez çabalicaz qerisini Allah a bırakcaz :KK66:

Kızlar hele bir diyin bakayım meme ucu kasintisi

Benimde perşembe olması lazım canım inşallah gelmez ama :KK54:
Anaaaammmm eyicene tırlattık qııı artık herşeyden bir sebep arıyoruz valla bende öğleyim bacağın sizladı diyorum hamilelik mi acaba:KK45::KK45::KK53::KK53::KK53::KK73::KK73::KK75::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::KK8::rolleyes:

Galiba hamileyimmmmm :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::anneadayı:

Eklentiler

• 20151123_073810.jpg
    20151123_073810.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 63
Canım benim hamile değilim ki biokimyasal oldu benim
Kuzum merveler karıştı ya sma yazmışsın ki herşey normal problem yokmuş bence bu ay sıkı çalış bizim kızlarla ovu testi kullan kullanmıyorsan ben 2 bebekte de bu testle ilk denemem de hamile kaldım çok faydası var günlerinş flnda kritik ederiz sağlıkla gelir minik biliyor musun kimyasal gebelik geçirmiş olduğuna bile sevinmelisin bu snn tüplerininde açık olduğunu gosterir

şimdi ben tam emin değilim ama yumurtlama dönemindeyim galiba.. hesaplara göre dündü ancak geçen ay kimyasal geçirdiğim için üç gün geç adet olmuştum..illaki normal döngümü etkiler diye düşünüyorum..bu yüzden yumurtlama günümü tahminim zorlaşıyor.ama dün kasık ağrım fln oldu.. salak gibi ovulasyon testi de almadım bu ay.. şimdi alsam mı..eğer dün yumutlama olduysa anlayabilirmiyim ki?

X