Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

eşim restorant şefi gunduz gider gece gelir haftaiçi bir gün izin var onda da uyuyup durur çocuklar sayemde oldu hep adama kalsa mıymıntı
Hahahaaa deliii herşey bizim sayemizde oluyo ztn şekerim erkeklere kalsakk bi cacık olmazzz

Kizlarrr ben geldim söylemiştim eşim çok iyi doktordan randevu aldı oraya gittik doktor mükemmel 15 dk ultrason da mua ne etti yarım saat konuştu bizi dinledi hersekilde yardimci oldu içimi çok rahtlatti eşimle ayrı benle ayrı k9nustu eşime güvenli bir hastanede spermiyogram tekrar yaptr ben buna güvenmiom dedi banada rahim filmi şişli ecomarda çekti dedi ve bende mua ne sırasında polib demen birseyden supelendi rahim filminde belli olucak dedi ama ben hayatımda böyle bir doktor görmedim mua nesi 300 tl ama harika içimi çok rahatlattı eşimi ayrı mutlu etti 6 ay zaman veriyorum dedi hamile kalma için dedi ben daha çok mutlu oldum bsyere bisürü tahlil istemem dedi işini gerçekten seven bir doktor inşallah polib denen bişe yoktur eğer varsa hamileliğe engel eğer hamile kalsanda bebgin düşmesine nedenmis kızlar çok uzadı k bkmayinnn

Ama sen hamilesin artık dr sayesimş kendi azmin mi bilemem Allahın izniyle bşy olmuycak çok erken tutundu senin bebeğin sağlıklı maşallah

İnşallahh yoktur canımm. öyle qüvenilir içini rahatlatan dr lar çok az oluyo.

İnşallahh yoktur canımm. öyle qüvenilir içini rahatlatan dr lar çok az oluyo.
Evet cnm inşallah yoktur bidaki adeti bekliyorum film için bide ben bu ay ovulasyon test kulandim hiç çizgi yoktu dün doktor dedi yumurtan çatlamış yeni bende hergün test yaptım birde bejim çarşamba çatlama si lazımdı erken catlamis .dd bu ay çok tuaf bir ay oldu adetim 7 gün sürerdi 3 gün sürdü erken yumurtladim bende anlamadım

En son ne zmn adet oldn ve bu ay ne zmn adet olcan cnm? Sen preseed de kullanıyosn demi bu ay

En son ne zmn adet oldn ve bu ay ne zmn adet olcan cnm? Sen preseed de kullanıyosn demi bu ay
Canım işte ben tam kullncaktim dojtor çatlamış dedi ne ara olduysa dün kullandım bugün yine yarın yine daha yok en son 10 kasm adet oldum cnm ya 3 gün sürdü 7 gün olurdu normelde

Canım işte ben tam kullncaktim dojtor çatlamış dedi ne ara olduysa dün kullandım bugün yine yarın yine daha yok en son 10 kasm adet oldum cnm ya 3 gün sürdü 7 gün olurdu normelde
Niye 3 qün sürdüki cnm dr a sordunmu? İyi bu haftayı iyi deqerlendir jelidr ihmal etme cnm

Neeeeeeeeeeeeeeee aman allahım inanmıyorum sen uyguluyor musun peki?nerde satılıyor, kaça?

Neeeeeeeeeeeeeeee aman allahım inanmıyorum sen uyguluyor musun peki?nerde satılıyor, kaça?
eczanede satiliyor tatlim 139 liraya. ama ben interrnetrn siparis ettim 110 liraya kredi kartina 6 taksit falan yapiolar 1 gunde elinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…