Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Hiç üzme kendini cancannn bak gör rabbim vermiş sana mucizenin en güzelini şükret uzan dinlen bacaklarını havaya dik çalışma uzan dinlenme hiç kuşkun olmasın rabbim verdi sana,adetine kaç gün kala test yaptın
5 gün kala yaptım Can'ım. Ne dinleme ne dinleme uzun yoldan eve gidiyorum :)

İnşaallah yarın görümcemle aile hekimine gidip kan testi yapcam varsa kanda çıkar mı ?bi yanımda diyor gitme hamile değilsem üzülürüm adet sivilcem gelmedi bu ay ama bilmiyorum ki,,,dua edin allah rızası için
cnmm adetinn gecmjs anladigim kadariyla gec dollenmedir insallah. kanda cikar varsaa.dualarim seninle hbr etmeyinunutma. acildede yaptirabilirsin yapiolar hafta sonu :KK66:

Kotu rüyalar gördüm hep :KK43: bide bu erken uyku gelmesi bana göre değil ben geç saate kdr oturmayı seven biriyim bu durumda hoşuma gitmiyor kafamı koyduğum yerde uyuyakalıyorum :KK43:
Kizz bizim gebelikler cok benziyor bende hep karışık korkulu ruya goruyorum. Buda bi belirti kizlar haberiniz olsun :) adetten once baslamıştı benim. Oglumdada öyleydi :)

Benim adetim artık 9 gun geçti normal şartlarda 10 gun geçince görülüyor kese ama benim gozukmez muhtemelen gec döllenme diye tahmin ediyorum kızlar. Hemen gitmiyim di mi doktoraa

Bende iyiyim canım özledim sizi buqün qiremedim yeriniz belli :-)
Ayyy yerimm :KK200: aralarda girip bakiyorum ben de firsat buldukca kizlar ne yazmis diye.. eee durumlar neler bakalim?? Ovulasyona kac gun var tahminen :))
Ben bugun kuafore gittim cok cok cok canim yandi agdadan hic bu kadar acimamisti kuaforum dedi ki hormonlarinla ilgilidir bunkadar acimasi dedi. Ben o an anlamadim ama hamislikle ilgisi olabilir mi ?

Ayyy yerimm :KK200: aralarda girip bakiyorum ben de firsat buldukca kizlar ne yazmis diye.. eee durumlar neler bakalim?? Ovulasyona kac gun var tahminen :))
Ben bugun kuafore gittim cok cok cok canim yandi agdadan hic bu kadar acimamisti kuaforum dedi ki hormonlarinla ilgilidir bunkadar acimasi dedi. Ben o an anlamadim ama hamislikle ilgisi olabilir mi ?
TAkvimde çarşamba qözüküyo ama bennbu haftayı herqün deqerlendirim diyorum bi yandanda herqün iyi deql diyolar onu düşünüyorm bilemedim ki napsam. Akıntıdan anlayamam akıntım zaten çok kkasık aqrısından anlarm İnşallah yumurtlama qünü mü

Slm cnm naptn kan da baktırdın mı varmı bebişin :KK66:
Evet canim negatif çıktı 0.135 çıktı yine idrar testi yaptım dün onda da çıktı bat 2 gün geçti demin kahve leke geldi adet olcam galiba o kadar kötüyüm ki ara vermek istiyorum bi süre eşime dedim o da Hayır dedi napicam ben :KK43::KK43:

kizz sen de her gun trmizlik yapion ne zaman yazzsan temizlik hastasimisin nesinn:KK55::KK70:
Oğlum çok alerjik bi çocuk evimde cadde ustu lodos var bide bu ara toz tutmuş ev yapmadan olmuyor bebiş olsun gorcem seni oğlan yokken haftada 1 silerdim evi şimdi hergun mecbur onun sağlığı söz konusu :)

X