Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Bu topik uqurlu cnm İnşallah sıra bizede qelcekk
E hade bakalım bizede uğur getirsin inşaallah 6 fazla n sonra adet günüm geçsin test yapalım rabbim ol demiş olsun inşaallah, canım bi de benim edetime 10 gün kala adet sancım oldu baris oldum olcam dedim ama olmadı şimdi de tik yok sadece arada bacaklarıma kramp giriyor umutlansam mı acaba böyle oluota hamile olan var mı

Her zaman kadın bebek olmama faktörü gibi gosterilsede erkek bence en büyük faktör eşinin spermleri hareketlendirmesi gerek çeşitli ilaçları kürleri vsr bunun eminim kalacaksındır hamile cnm Allahım bekletmesin

Yapcam canım da test yok ya kız sa ya hemen cikmazsa ya hamiş degilsem... aklımda bir sürü soru
Kizla ne alakasi var kiz fills me gunu onemli bnm gibi erkenden gebeliğini öğrenen kız anneleri biliyorum takılma ona sen yrn bi test yap sabah git al hemen sonra iyi haberler ver bize

Beni gören gebe demez gebelere bş güzellik gelir benim ki gitti ya yuzumu sivilce bastı testlerim pozitif çıkmasa adet olucam derdim progesteronum tavan yapmış resmen memelerim bile sivilcelenmiş kızda çirkinler anne inş kızdır :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…