Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Annesiym Annesiym neden kan geldi kusummm yaaa doktora gitsen keskeee bebegim. ben de dun den beri oluyorm sol yumurtaliga bisiy oldu egilemiorm yaa sabaha kadar 2 dk bir wc ye gittim kasildi kaldi yaaa hala oyleee :KK43:
Canm bi dahaki adetime qidim diyorm herşeyi hallederm hemen adetinin üçüncü qünü qel fln olmasn şimdi. Zit qibi resmen bi damla qelmiş ama simsiyah renqi anlamadm vAlla hiç böyle şeyler olmazdı soqan suyu yeni mi içimi temizliyoki.
Senin niye kasıqın aqrıdı ki içtiqin ilacın yan etkisimi acaba?

Ayyy masalah 28gunde 1 hep o zman masalah cnm :nazar:
yok cnm gunu gunune olunca 15 inden 15 ne 31 gun falan oluo. b ay 27. gun. adetim cok az olur benim hep dolu dolu olmak istemisimdir. meger prolaktik az yuksekmjs ondan. bide bunilaci kullanali goguslerim kucucuk kaldi fos diye indi sut varmis anam yalanci hamilelik yasiomusum resmen:KK70:

:) geçen ay sağdan yumurtladığını nerden biliosn peki merak ettim ben hiç anlamam :)
sag yunurtam cok agriodu cnmmm olcm sandim ama net cift cizgi gormedim. ama 11. gun yumurtladim sonra 14 gun sonrada adetim geldi erken olcm diyip dururdum zaten bakalim bu ay ne zaman olck insallah gec yumurtlarim yaa gec yumurtlayinca yumurta tam olgunlasarak catlio. erken olunca buyuk fakat catlamio :KK43:

Kız 5 gün var yani ama bende hiç bir belirti yok ki
Kızlar zaten belirti olmuyor pek inanın sadece adet gününüz yaklaştıkça iştahınız açılabilir belki başka öyle belirgin bi belirti olmuyor benim adet günümde goguslerim sizliyordu akintim cogalmisti. Ama dedigim gibi hepsi adet belirtilerindede var :) en iyisi beklemek bat günü test yapmak :) perşembe günü degerim 419 du kac oldu acaba bugün :KK31:

Canm bi dahaki adetime qidim diyorm herşeyi hallederm hemen adetinin üçüncü qünü qel fln olmasn şimdi. Zit qibi resmen bi damla qelmiş ama simsiyah renqi anlamadm vAlla hiç böyle şeyler olmazdı soqan suyu yeni mi içimi temizliyoki.
Senin niye kasıqın aqrıdı ki içtiqin ilacın yan etkisimi acaba?
yaa dun iliski oldu bizimde kasigim cok zorlandi saniorm ondan sonra boyle oldu 2 dk bir wc gittim delircktim gece halada gidiorm kasigim cekiloo resmen anlamadim. acaba diorm prolaktin ilaci kullaniorm ya yumurtayi gelistiriomus ayrica yunurtam mi gelisio aceppp:KK58:

Bende belki soldan yumurtluyomdr ondan akıntm oluyodur :KK70: soldan yumurtlaynca noluyo?
cnm akimtin simdi geliosa 3 gun icinde yumurtlarsin benim oyle oldu gecen ay 29 ekimde yumurta aki gibi geldi 1 kasimda yumurtladim ama biz en son 29 ekimde birliktr olmustuk daha sonra 10 gun hic olmadi kacirdim yani:110:

yaa dun iliski oldu bizimde kasigim cok zorlandi saniorm ondan sonra boyle oldu 2 dk bir wc gittim delircktim gece halada gidiorm kasigim cekiloo resmen anlamadim. acaba diorm prolaktin ilaci kullaniorm ya yumurtayi gelistiriomus ayrica yunurtam mi gelisio aceppp:KK58:
Olabilir cnm sende biqün dur bi qün yap bu ay öyle yapalım bakalm

cnm akimtin simdi geliosa 3 gun icinde yumurtlarsin benim oyle oldu gecen ay 29 ekimde yumurta aki gibi geldi 1 kasimda yumurtladim ama biz en son 29 ekimde birliktr olmustuk daha sonra 10 gun hic olmadi kacirdim yani:110:
Amaannn bu neymiş ben anlamadm yaa insan adeti biter bitmez yumurtlarmıı

Olabilir cnm sende biqün dur bi qün yap bu ay öyle yapalım bakalm
zaten dun iki kez oldu ozlemisiz adam bide dun sperm verdi somurdum resmen adami aman herseyi konusuoz leeeee :KK70:10 gundur iliskiye girmemistim adetimin olcagi gun yapalim dedik ogunde adet oldum yapamadim dune kismetmis:KK72:

Bende belki soldan yumurtluyomdr ondan akıntm oluyodur :KK70: soldan yumurtlaynca noluyo?
Ayyy cnm genelen yani bi olaganustu durum olmazsa bir ay sagdan bir ay soldan yumurtlarmisiz :) ben bi jinekolog kontrolune gittiigimde bana bak sag yumurtaligin kasilmis goruyomusun demek ki bu ay sagdan yumurtlucaksin demisti. Ne demek yani o diyince aciklamisti :)

Ayyy cnm genelen yani bi olaganustu durum olmazsa bir ay sagdan bir ay soldan yumurtlarmisiz :) ben bi jinekolog kontrolune gittiigimde bana bak sag yumurtaligin kasilmis goruyomusun demek ki bu ay sagdan yumurtlucaksin demisti. Ne demek yani o diyince aciklamisti :)
bence de cnmmm iki tarafli yumurtlamioruz demekki ben de bilmiodum iki tarafli olmuomus yani ??? zaten bi kadinda toplamda 400 bin yumurta olurmusss her adette 1000 tanesi atilirmisss 400 bin bitince menopoza girermisizzz cok ilginccc yaaa :)))

Kizlarrr iyi gecelerr ben size en son kendimi kotu hissediyorum migrenim tuttu tutacak derken olan oldu . :KK61:migrenim tuttu ilac icin cok direndim icmiycem diye .esim isten geldiginde beni koridorda baygin bulmus. Hstaneye dogruca orda ne tahlil ne tetkik direk dikloron metpamit. vuruldu konusamadim. O an aglamaktan . Goturmek zorunda oldugu lanet hastane babamin olum haberini aldigim hastane idi tansiyonumu evde olctuklerinde 9. 3 iken hastanede 19 a 13 e firladi . :KK61::mad: o kadar cok ruhen coktum bide bu gun kayin validem geliyo memleketten :KK42: adetime 1 gun var ama o igne olduktan sonra umudum kesildi :KK42::cry:
Neden uzuyorsun kendini eğer varsa Rabbim korur bebisini canım benim nasıl sormadan yaparlar ki saçmalık otesi. Belki vücudun farkli bir tepki verecek allah allah

bence de cnmmm iki tarafli yumurtlamioruz demekki ben de bilmiodum iki tarafli olmuomus yani ??? zaten bi kadinda toplamda 400 bin yumurta olurmusss her adette 1000 tanesi atilirmisss 400 bin bitince menopoza girermisizzz cok ilginccc yaaa :)))
Yok cnm 1 tane yumurta atiyoruz her bir adette. Mesela sol yumurtaliktan 1 adet yumurta birakiliyo o dollenirse bebek oluyo dollenmezse ya da dollenip tutunamazsa reglle gidiyo.. obur ay obur yunurtaliktan ayni sey oluyo...
Coook nadir olarak 2 yumurtalik ayni anda yumurta birakirmis, o da sonradan gorme mi ne oyle bisey diolar :))

O kadar cok yumurta olsa ilk seferde gebelik olur ama yumurta 1 adet ve nazli nazli davraniyo iste :)

bem internetn oyle okumustum cnmm. 1 yumurta olmasi mantikli degil ki. doktorlar yumurta rezevrin fazla dio mesela bilemiorm. coft yumurta ikizleri nasil.oluo ozamano_O

X