Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

peki senin ilk gebeliğin mi. Benm daha once 2 gebeliğim oldu onlardaki belirtilere benzemiyor. Bn erken adet belirtisidr diye duşunuyorum
Benim 3, gebeliğim 1 sağlıklı bebek 1 6 aylık ksybım var adet ile gebelik aynı zaten en azından ilk başlarda aynı belirtileri yaşıyorsun bnm suratımda sivilce bile çıktı mesela

Benim 3, gebeliğim 1 sağlıklı bebek 1 6 aylık ksybım var adet ile gebelik aynı zaten en azından ilk başlarda aynı belirtileri yaşıyorsun bnm suratımda sivilce bile çıktı mesela
ama bnm hamilelikte yaşadıklarım şuan yok. Demkki erken adet olucam

Günaydın tatlım benim de 28 kasım ama iki gün önce gelir mi hiç fikrim yok geçen ay iki gün öne gelmişti çünkü

Fsh:4,7
E2:56 canim.en son tahlilim bunlar.LH a bakilmadi ki
fsh in iyi e2 de iyi. ih a bakilmadan pko olduguna nasil karar veriliyor ????? eger ih fsh tan buyuk cikarsa sayi olarak pko var demektir. ultrasondanda bakiliyo ama hormonlara gore tani koyuluyor

Günaydın tatlım benim de 28 kasım ama iki gün önce gelir mi hiç fikrim yok geçen ay iki gün öne gelmişti çünkü
Cnm senin bence 26si falan olucak.. benden 3 4 gun once yumurtladin cunku sen , benim bat 29 kaismsa senin 26 falandir :) senin 1 haftan kaldi yani..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…