Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

napiyim kuzummmm oturuum ev de oylede yaaa can skntisi aynen su bebisler gelsede onlarla ilgilensek zaman su gibi gecer vallahiii. ne zaman gidio kaynanan uzak mi size ki sizde kalio ayy yemek kahvalti falan zor olur ya yalniz kalinca kafana gore yapiosun kaynana olunca olmuo demi

Bende bu ay ikinci denememdi canim. Gecen ay sogan suyu kürü uyguladim. Ama oglumda 7. Ayda kalmıştım
Canım 7 ay boyunca mı soqan kürü yaptn ilk qebeliqinde yoksa yaptıqın ay mı hamile kaldın ben qeçen ay soqan kürü yaptm ama sadece bi hafta yapabildim erken yumurtladıqım için

Aynenn öyle şekerim bi özenme ne yapsam derdii uff iki qünde dellendim valla yoo yakın sabahlarıda qelir bazn şimdi kayınbabam şehir dışında bende kalıyo tek kalmamak için ocak ya da şubatta birlikte qircekler bi aksilik olmazsa bi qitselerdi bende az rahat etcem valla

amann iyiki benim ole derdim yok giii hic cekemem valla Allah kolayliklar versin kuzummmm gelin kiz olmak zorr

amann iyiki benim ole derdim yok giii hic cekemem valla Allah kolayliklar versin kuzummmm gelin kiz olmak zorr
Niye senin öyle derdin yok qıı kaynanası olupta qeline dert olmayan kaynanalar varmı dünyada sen naptn balım eşinin deqerleri nasl çıkmış aldımı sonucu

Niye senin öyle derdin yok qıı kaynanası olupta qeline dert olmayan kaynanalar varmı dünyada sen naptn balım eşinin deqerleri nasl çıkmış aldımı sonucu
kiz kaynanam bana hic gelmedi 1 sene oldu daha 1 gun bize gelmis degill :)))) bazen amrabalar gelirse oda gelir yoksa yok toplasan 3 kez gelmistir oda akrabalrla benden korkuo kendisi bide kaynana gibi degil hic biseye karismaz cok sukur )) amam esim gitti de spermi kaba bosaltamamis stresten disari cikti diyooo hakveriorm keske bende gitseydim yaa kapiyi kitliosun disardan birileri flan geliomus kac yasinda adamim dustugum duruma bak dedi :) ultrasona bakilmis varikosel var ilerlememis zaten 1. derece baslangictaa daha. su keciboynizunu almaya gidemedim daha alsam da yapsam yaa

Ayyy ne iyi kaynanaymış o qıı benm kaynanamda öyle olsa keşke canı sıkıldıkça qelir hiç düşünmez rahat etsinler müsaitlermi amann cinlerim tepeme qeliyo bazen biraz qeçsinde taşınmayı düşünüyorm burdan biraz uzak olalım bi yandanda diyorm bebek olunca işim olduqunda kaynanam bakar amann ne bilim napcamı şaşırdm ztn benim koca o konuda koca deqilki ana kuzusu baqırmaya qelince kendi konusunda baqırır sesini keser anasının bana bişe dediqindede şakaya alır biqün çok pis tartışcaz ztn bu konuda burda isyanımı duyarsınız
Niye dışarı qitmiş qıı onu kendi kendine nasl yapıyo oraya qtseydin teşvik ederdn ecik

aman cnm bosver tartismaya degmez esinle annesi konusunda sen esini eline almaya bak nasil baslarsa oyle gider hee gideydim iyiydi yapamamis yaa 31 cektiriyor koskoca adamlara yaparken disari akmis hep kucucuk kap stres gerilmis bi de napsin yaa amannn 4 kez verdi zaten daha oncesindede 1 kere disari pirtlattmisti gene ole oldu

Canm benm istediqim elime almak deqil annesi tabiki qörcek sevcek sayqı duycak ama benim eşimin ne kızması seviyeli ne sevmesi çok kızıyorm bazn o yüzden biraz uzak durim diyorm eşimin ailesinden eşim kendini toplasn diye olmuyo saldım artık yaptıklarını qözlemliyorm ve biriktiriyorm bardaqı taşıran son damlayı bekliyorm anlicaqn bi patlarsam tam patlicam.
Kızıyoruz fln ama haklılar ya hastaneye qitmemekte zor iş valla evde eşiyle ilişki sırasnda bi kaba spermleri hemen qötürülse hastaneye daha iyi olur olmuyomuymş öyle

Kızlar galiba bende hamileyim yarın kan testine gidicem
cok sevindim tatlim insallahhh saglikli bir sekilde devam ederde kucaklarsin minigini hakkinda hayirlisi olsun bize haber etmeyi unutma bat ne zamandi :)))) su bat sormaktan da nefret ettim artik

zamanla degisir belki cnm sabirrr yok cnm ben de oyle diodum daaa sperm zaten yarim saat sonra cozuluo oraya gidene kadar bozulur. orda bilr adamalr hemen alio hemrn tahlil yapio kafalarimiz bir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…