Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Benimde iki canim oğlum var 19 aylık :) bende de mide bulantilari tiksinmeler 7. Haftada başlamıştı 19. Haftaya kadar devam etti ama dogurana kadar midem rahatsızdı yanmalar kusmalar... bakalım bunda ne olacak
Bnm de 7. Haftada başlıyor erkek çocuk çok zor gebelikte kız daha kolay benim kız kaybım var birde bu da erkek sanıyorum :)sağlıkla gelsinle çr inş cnm pazartesi kana gitcem günü gelsin oyle

Bnm de 7. Haftada başlıyor erkek çocuk çok zor gebelikte kız daha kolay benim kız kaybım var birde bu da erkek sanıyorum :)sağlıkla gelsinle çr inş cnm pazartesi kana gitcem günü gelsin oyle
Oğlun ne kadarlık canim :) benimde ilk gebeligin karnında öldü 9 haftalık sonra oğlum oldu birde kimyasal gebelik var şimdi ise normal bakalim sağlıklı olsun larda kız erkek farketmez

Oğlun ne kadarlık canim :) benimde ilk gebeligin karnında öldü 9 haftalık sonra oğlum oldu birde kimyasal gebelik var şimdi ise normal bakalim sağlıklı olsun larda kız erkek farketmez
Oğluşum tam 2,5 yaşında buyudu zorluğu pek yok bebekte doğasıya epeyce olur zaten senlnde kayıpların varmış zor oluyor toparlanmak benim kızım 6 aylıktı karnımda ondan sonra bu kararı almak zor oldu ama çok istedik 1,5 sene geçti üstünden artık

Hayır canım benim 2.7 ama normal değerler 0.4 ve 4.0 arasiymis. Benim sonuçlarda normal diyor zaten. Sen nerden duydum peki?
cnm sali gunu doktora gittim o soyledi benim ki 1 cikti. iyi cikti. 2 nin uzerinde olunca bebek zor oluomuss ole dedi doktor. olmaz diye bisiy yok tabiki olur ineterrrnette arastirmistim oyle yazioo bi arastir istersen ilacla dusuruluyor olac falan vermedimi. ayrica horman testlerin yapildimi ih prolaktin e2 falan ??? benim prolaktin 29 cikti yalanci hamileleik yasiyorum :))) sut hormonu. ilaca basladim ama asiri mide bulantisi yapti

Son düzenleme:
Yok canım yaptırmasına benim 3.8 mis ilaç kullandım 2.7 ye düştü tekrar kullandım p.tesi kontrole gideceğim. Çok yüksek değil dedi doktor ama sınırda dedi. İns bu gidişinde söyleyeceğim hamilelik için yapılması gereken testleri olmak istiyorum diye.

soyle soyle cnm ona gorebilac verio ben pismanim 5 ay once gitmedigime yaaa bu hormonlar ne kadar onemliymis hic umursamamistim

Canım senin kaçıncı ayın ki? Benimde aklıma gelmedi değil yanı. Ama insan ihmal ediyor işte.
bu ay da olmadi bizim adetim dun bitti cnm 6. ayimiz da olmadi. ben ruyamda gordum prolaktin hormonum yuksekmis diyee hemen karar verdim hemen gittim icime dogdu sali gunu gittim isteee. ayrica benim esimde hareket problemi varikosel var bu ay degisik kurler uygulucm presedd diye bi jel var o spermleri de hareketlendiriomus onu kullancm yaa Allah tevekkul sensin dicemmm insallah olur

İnsallah olur canım. Rabbim.her isteyene versin ins. Ama ben anlamıyorum ya nasıl anlıyorsunuz hareketsizlik falan bilemedim

İnsallah olur canım. Rabbim.her isteyene versin ins. Ama ben anlamıyorum ya nasıl anlıyorsunuz hareketsizlik falan bilemedim
cnm urolojiye gidiyor esin sperm veriyor ordan bakiolar herseyine. hic gitmedimi esin ? bencr tum esler bebek beklemeden once tum tahlillerini yaptirip ona gore onlem almalilar. sonra husran oluo niye olmuyor falan diyr stres sikinti ve ZAMAN KAYBI....

Yok canım daha gitmedim. Çünkü iki ay oldu sadece. Rabbim büyüktür bakalım. Allah isteyen herkese nasip etsin.

Canim ozaman düşmüştür bile belki ilac etkisigle 4 ay olmuş baksana bi git bakalim doktora insallah güzel haberler alirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…