Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Bata son 6 gün ay çok heyecanlı ya kızlar keşke tablo yapsaydık bazı topikler de yapmışlar çok güzel herkesin bat tarihleri falan ben telden giriyorum zor ama keşke pc den giren biri yapsaydı günleri bilirdik hepimizin
ben ce kisisel msj varya senin dogu kardes istiyor yazdigin oraya yazalim batlari yazi yazdigimizda cikarr:KK70:

Selam bayanlar. Nasilsiniz çalışmalar yapildi simdi bekleniyor sanirim Benim aklima bir soru takildi. Simdi esimin spermlerini test etmek icin doktor 4 gun bekleyin gelin dedi ve sonuc iyi cikti ama normal zamanlarda bebek denemesi icin 4 gun beklemiyoruz ki? Belki de 4 gun icinde spermler daha da kaliteli oldu :/
Sizlerin eşinde nasıl olmuştu bu ölçüm?

Selam bayanlar. Nasilsiniz çalışmalar yapildi simdi bekleniyor sanirim Benim aklima bir soru takildi. Simdi esimin spermlerini test etmek icin doktor 4 gun bekleyin gelin dedi ve sonuc iyi cikti ama normal zamanlarda bebek denemesi icin 4 gun beklemiyoruz ki? Belki de 4 gun icinde spermler daha da kaliteli oldu :/
Sizlerin eşinde nasıl olmuştu bu ölçüm?
cnm esinin sperm sonuclarinin fotosunu cekip ginderirmisin mrk ettim. 3 gun istio bizim doktorda. Zaten en fazla 4 gun sonra kalitesizlesiyor tatlim :KK66:

Digerlerinden olsaydi yapardim zaten 1 tane kaldi bu ay hamis degilsem öbür ay ovulasyon icin kullanirim :KK66: biraz zaman gecsinde gebelik testi yaparım. Hoş bugün nedense olmamistir bu ay gibi bir his geldi icime
Yok cnm öyle düşünme vardır inşallah 1 hafta kaldı demi.

kuzum kayinvalidemdeydikkk yemek yedik yeni geldim. gorumcem 25 haftalik olmuss gobusu nasil tatli duruyor oglu olck. insallah bendee bu ay kalirimda gobegim buyurrr:KK61:
Kıyamamm kuşumm inşallah tez zamanda olur sen canını sıkma buqn ilişkiden önce o jeli kullan tatlım adet bitiminden hemen sonrada ilişki önemli çünkü

Evet canım 1 hafta kaldı ama tüm olumlu hislerim gitti. Moralmen bütün gün yerlerde surunen bir moddaydim. Umarım duzelirim :cry::cry::cry:
Öyle kötü olduqun zmn bizden kopma cnm aksine buraya yaz belki bu kadar olmassın hiç umudunu yitirme cnm hiç belli olmaz yarına qeçer cnm merak etme iki üç qün önce bende çok kötü olmuştm bi moral bozukluqj bi düşüklük bebek için deqil ama sadece öyle olabiliyo yani her insanda sebepsiz moral bozukluqu sıkma canını vardır İnşallah bebişin turunmuştur :KK66: :anneadayı:

Kızlar akşam acil de kan verdim tekrar 491 olmuş değer artmış yani çok şükür. Pazartesi tekrar yaptiricam nasip olursa :) bu sefer biraz gec ilerledi süreç emin olmakta zorlandım ister istemez.. Allahım hepinize nasip etsin kızlAr bu ay sırayla verin haberi inşallah.

Slm bayanlr bnde yeniyim aranizdabnde bebiss istyorum 6 aydir deniyoz olmuyo doktr sorun yok dedi ama ovu testi kullandim halde hamile kalamadim.bn cok vajinal mantar oluyorum acaba o nedrnden sperm yumurtaya ulasamayabilir mi? Bu konu hakkinda bilginiz varsa bna yardimci olabilirmisnz

Kızlar akşam acil de kan verdim tekrar 491 olmuş değer artmış yani çok şükür. Pazartesi tekrar yaptiricam nasip olursa :) bu sefer biraz gec ilerledi süreç emin olmakta zorlandım ister istemez.. Allahım hepinize nasip etsin kızlAr bu ay sırayla verin haberi inşallah.
Amin canım amiinnn inşallahh.
Sende saqlıklı hayırlı bi şekilde kucaqına alırsın inşallah kuzucuqunu :anneadayı:
Varmı belirtilerin

Slm bayanlr bnde yeniyim aranizdabnde bebiss istyorum 6 aydir deniyoz olmuyo doktr sorun yok dedi ama ovu testi kullandim halde hamile kalamadim.bn cok vajinal mantar oluyorum acaba o nedrnden sperm yumurtaya ulasamayabilir mi? Bu konu hakkinda bilginiz varsa bna yardimci olabilirmisnz
Mantar varken hamile kalınması zor deqilmi ztn cnm dr ilaç vermedi mi mantar için?

Mantar varken hamile kalınması zor deqilmi ztn cnm dr ilaç vermedi mi mantar için?
Evt cnm krem veriyo surekli ama yinede tam temizlendigini sanmiyorum.her ay tekrarlr kroniklestti artik nelr cektim bi bn bilirim.gitmedim doktr kalmadi hepsi normal kadinlrda hep olur diyolr cok sinir oldum .yurtdisindaym bn bi turkiyeye gitsem adam akilli doktra gitcm.

Evt cnm krem veriyo surekli ama yinede tam temizlendigini sanmiyorum.her ay tekrarlr kroniklestti artik nelr cektim bi bn bilirim.gitmedim doktr kalmadi hepsi normal kadinlrda hep olur diyolr cok sinir oldum .yurtdisindaym bn bi turkiyeye gitsem adam akilli doktra gitcm.
Canım internetten araştır ne yapman qerektiqini bi arkadaş yazmıştı dün zeytinyaqı ve adaçayı yaqını bi tampona iki üç damla damlatıp vajinal bölqesine sokuyomş qece yatarken şimdi iyiyim qeçti demişti sende bi araştırda dene istersen

X