Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Bata son 6 gün ay çok heyecanlı ya kızlar keşke tablo yapsaydık bazı topikler de yapmışlar çok güzel herkesin bat tarihleri falan ben telden giriyorum zor ama keşke pc den giren biri yapsaydı günleri bilirdik hepimizin
Bence sen bu ay deqilsede öbür ay kalırsn bekletmez yani seninki bana öyle qeliyo az kalmş reqlinede inşallah olmassın cnm :-)

Yok cnm ya bakim bi evde aqrı kesici krem varsa eşime sürdürimde havluyu ısıtıp belime koyim qeçer inşallah çok rahatsız ediyo beni :KK43:

Benimde şuan dördüncü ayım bu ayda olmassa beşinci ay olcak bu ay olur inşallah yaa
Aslında çoğu arkadaşın dediği gibi olay kafada ordan brz çıksın kalıyosun ben umutsuzdum sanki hiç çocuğum olmuyck sanırdım o kaldığım ay iyi çalıştım günümde ama beklentim yoktu adetime 6 gün kala tesadüfen öğrendim oğluma hamile olduğumu ama işte takıyoZ mecbur bende şuan çok istiyorum sanki olmayacak diyorum sonra nasip Allah ol demeden olmuyor cnm

ilişkiden 8-9 gün sonra ovulasyon testi pozitif oluyor silik değil ama koyu buda gebelik olduğunu gosteriyormuş az günü kalanlar yrn sabah ovu testi yapalım :)

Aslında çoğu arkadaşın dediği gibi olay kafada ordan brz çıksın kalıyosun ben umutsuzdum sanki hiç çocuğum olmuyck sanırdım o kaldığım ay iyi çalıştım günümde ama beklentim yoktu adetime 6 gün kala tesadüfen öğrendim oğluma hamile olduğumu ama işte takıyoZ mecbur bende şuan çok istiyorum sanki olmayacak diyorum sonra nasip Allah ol demeden olmuyor cnm
6 gün kala ovulasyon testi ilemi öğrendin. Peki gebelik testi yaptinmi sonradan onu nezaman öğrendin canim.

6 gün kala ovulasyon testi ilemi öğrendin. Peki gebelik testi yaptinmi sonradan onu nezaman öğrendin canim.
Yok tatlım ovu ile öğreniliyomuş ovu testi topiğinde yazıyordu ben normal gebelik testi ile öğrenmiştim günlerimiz aynı gibi deneyelim elinde olanlar bende 2 tane kaldı feda edicem sabah :)

Altaylım cnm Ben gebelik testi ile 6 gün kala hayalet çizgi gördüm erken döllenme olmuş erken dollenme erkek bebek oluyor :) yumoş erken dollenmişse idrara ds hcg geçiyor hemen

1 numaradaki gibi olupp 9 a kadar devam etmek istiorm :anneadayı:o_O

Eklentiler

• FB_IMG_1447954950171.jpg
    FB_IMG_1447954950171.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 42
Altaylım cnm Ben gebelik testi ile 6 gün kala hayalet çizgi gördüm erken döllenme olmuş erken dollenme erkek bebek oluyor :) yumoş erken dollenmişse idrara ds hcg geçiyor hemen
Yaaa 6 gün kala adete demek süper yaa Allah im tekrardan hem sana hemde bizlere nasip etsin inşallah

X