Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Bence sen bu ay deqilsede öbür ay kalırsn bekletmez yani seninki bana öyle qeliyo az kalmş reqlinede inşallah olmassın cnm

Aslında çoğu arkadaşın dediği gibi olay kafada ordan brz çıksın kalıyosun ben umutsuzdum sanki hiç çocuğum olmuyck sanırdım o kaldığım ay iyi çalıştım günümde ama beklentim yoktu adetime 6 gün kala tesadüfen öğrendim oğluma hamile olduğumu ama işte takıyoZ mecbur bende şuan çok istiyorum sanki olmayacak diyorum sonra nasip Allah ol demeden olmuyor cnm

ilişkiden 8-9 gün sonra ovulasyon testi pozitif oluyor silik değil ama koyu buda gebelik olduğunu gosteriyormuş az günü kalanlar yrn sabah ovu testi yapalım :)

6 gün kala ovulasyon testi ilemi öğrendin. Peki gebelik testi yaptinmi sonradan onu nezaman öğrendin canim.

6 gün kala ovulasyon testi ilemi öğrendin. Peki gebelik testi yaptinmi sonradan onu nezaman öğrendin canim.
Yok tatlım ovu ile öğreniliyomuş ovu testi topiğinde yazıyordu ben normal gebelik testi ile öğrenmiştim günlerimiz aynı gibi deneyelim elinde olanlar bende 2 tane kaldı feda edicem sabah :)

Altaylım cnm Ben gebelik testi ile 6 gün kala hayalet çizgi gördüm erken döllenme olmuş erken dollenme erkek bebek oluyor :) yumoş erken dollenmişse idrara ds hcg geçiyor hemen

Altaylım cnm Ben gebelik testi ile 6 gün kala hayalet çizgi gördüm erken döllenme olmuş erken dollenme erkek bebek oluyor :) yumoş erken dollenmişse idrara ds hcg geçiyor hemen
Yaaa 6 gün kala adete demek süper yaa Allah im tekrardan hem sana hemde bizlere nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…