Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Aynen öylee herşet bahane olcaqı varsa oluyo ztn. Senin ikinci qebeliliqinede çok üzüldüm cnm Allah bi daha yaşatmasn sanada hiçbi kadınada çok zor bi durum qerçekten. İkinciyi istediqinden beri bu kaçıncı denemen cnm?

Kızlar eşimin sperm testi yorumlarmisiniz
cnm normal herseyi hareketliligi biraz daha yukseltmek gerek. morfoloji super cocugunun engelli olma sansi hemen hemen hic yokk masallah supanallahh. morfoloji yuzde 33 un altinda olunca cocuk engelli oluyo allah korusun esinin ki yuzde 90 masallah masallah

Son düzenleme:
Ay cok sukur ya yarına doktora gostericem bakalım ne tedavisine baslicaz

Canım bizim 1 seneyi geçti hiç hamile kalamadım benim hormonlar da iyi doktor tedaviye başlarız demisti
Allah allah baska bi sorun mu var acaba. bu spermlerle olmasinlazim aslinda. bi rahim filmi falan cektirmedin mi belki ondan kaynaklidir.

bennn dogummm yapmakkkk istiommmmmmmm Annesiym
Canım burdaki cogu kişi seninle aynı duyguları paylşıyor.unutma yanlız değilsin..birde şöyle düsünmeye calış.Allah herkezi bir sekilde imtihan ediyor.kimine cocugu gec veriyor kimine hemen cocuk veriyor ama hayırsız.kimine cocuk veriyor ama huzuru yok.İns sabredersek Rabbim hepimize nasip edecek cünkü Allah lütfetmeyeceği seyin hayalini ettirmez (hz.Osman).
Eşimizle geçirdiğimiz vakitlerin tadını cıkarmaya calısalım

cok haklisin cnmmm tevekkul Allah diyorum

Amin bacım kimse yaşamasın gerçekten tatlım ben geçen sene temmuzda spiral taktırdım korunduk epeyce geçen ay çıkarttırdım spirali korunduk doğal yoldan kontrollerim vardı bu ay ilk yani :)bekletmez belki kuzuşum belkide peşinden koşturur bakalım sizler ile inş geçiricez bu heyecanlı dönemi :)

Ayy belim çok aqrıyo ya sanki sol böbreqimdede aqrı var bilmiyorm belimn aqrısımı vuruyo çok rahatsız ediyo beni bel Aqrısı için bi tavsiyeniz varmı kızlar

İnşallah bekletmez cnmm :) ilk qebeliqini ne kadar süre istemiştn

Ayy belim çok aqrıyo ya sanki sol böbreqimdede aqrı var bilmiyorm belimn aqrısımı vuruyo çok rahatsız ediyo beni bel Aqrısı için bi tavsiyeniz varmı kızlar
Canım sıcak su torbası koy uzan yada voltaren sur varsa geçecektir bende çok olur temizlik ettiğim günlerde geçmiş olsun

Bata son 6 gün ay çok heyecanlı ya kızlar keşke tablo yapsaydık bazı topikler de yapmışlar çok güzel herkesin bat tarihleri falan ben telden giriyorum zor ama keşke pc den giren biri yapsaydı günleri bilirdik hepimizin

Canım sıcak su torbası koy uzan yada voltaren sur varsa geçecektir bende çok olur temizlik ettiğim günlerde geçmiş olsun
Yok cnm ya bakim bi evde aqrı kesici krem varsa eşime sürdürimde havluyu ısıtıp belime koyim qeçer inşallah çok rahatsız ediyo beni
İlk gebeliğim çabuk olmuştu istiyorduk zaten evdeyim çocuğum olsun en azından buyutim dedim 4. Ayda hamile kaldım ovu testi ile :)
Benimde şuan dördüncü ayım bu ayda olmassa beşinci ay olcak bu ay olur inşallah yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…