Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

İnşallah canımm bu ay çok istiyorm bu ay Rabbim nasip eder İnşallah evlendiqimden beri 3 kere alttan muayene oldu smear alındı kanda idrarda bakıldı bişe çıkmadı ama hormonlarıma fln hiç baktırmadm

İnşallah canımm bu ay çok istiyorm bu ay Rabbim nasip eder İnşallah evlendiqimden beri 3 kere alttan muayene oldu smear alındı kanda idrarda bakıldı bişe çıkmadı ama hormonlarıma fln hiç baktırmadm
İnşallah olur bu ay canım ya çok şükür bi şey çıkmamış bak ne güzel sevindim ben de gitmedim o ara çalışıyordum ama doktora söylediğinde hamilelik düşünüyorum diye aslında folik asite baslaniyomus diye çok duydum ama

Evet qidilmesi lazm illa sorun olduqu için deqil saqlıklı bi qebelik için

Evet qidilmesi lazm illa sorun olduqu için deqil saqlıklı bi qebelik için
Evet canım ben bi senelik evliyim.ve eşim çok istiyodu ilk zamanlar hele çok ailevi sıkıntılarımız da oldu asla fıtık için doktora gitmek bile istemiyordum çok şükür şimdi onlar geride kaldı başka sıkıntılarımız başladı taşınmamız gerekiyo şimdi de biri bitiyo biri başlıyo yani haber ver bana bu ay dua edicem.sein için

Allah razı olsun canım hamilelerin duası kabul olur çok dua et eşiminn doqum qünü hediye olarak bebeqimizin haberini vermek istiyorm herkes öqrendi ztn burda diye diye
Anladım cnm ailevi sıkıntılar var heralde. Her evde oluyo cnm bitek sende deqil sabret herşeyin başı sabır bide sadece eşinle deqil ailesiylede uqraşıyosn insan bıkıyo bazen ama pes etme

Sana da dua ederim.ayrıca canım tabi ki hic sorma ailesi yüzünden bozuluyo eşimle de aram zaten siz de bana dua edin

Sana da dua ederim.ayrıca canım tabi ki hic sorma ailesi yüzünden bozuluyo eşimle de aram zaten siz de bana dua edin
Ederim tabi canım bu ailelerden oluyo ztn noluyosa. Özel deqilse anlat cnm paylaş bizimle bizde bi burda paylaşıp dertleşip rahatlıyorz ztn

Ederim tabi canım bu ailelerden oluyo ztn noluyosa. Özel deqilse anlat cnm paylaş bizimle bizde bi burda paylaşıp dertleşip rahatlıyorz ztn
Su anki evim rutubet yaptı tam kış ortası ve kıralar uçuyo malum taşınmamiz lazım kış ortası ve eşime kredi yükledi ailesi bu yüzden rahat değiliz maddi açıdan büyük ihtimalle yanlarına alt katına tasinicaz ve ben zerre kadar istemiyorum

O kötü işte sen elinden qeleni yap cnm ama illa taşınılması qerekiyosa napcan cnm mecbur kendini bu kadr sıkma takma kafana bebişini düşün

eryesil cnmm Hayirli olsun Allah kucagina almayi nasip etsin saglikla insallahhhh. Cnm hersey sabir diorjz ama zor tabiki. hepimizin sorunlari var ama ustesinden gelmeye calisiyoruz napalim bana da dua et ne olur benimde esimin dogum gunu aralikta Annesiym gibii :)))) insallahhh bu ay olsunn lutfennn lutfennn lutfennnnnnnn lutfennnnn Bugun asiri bi bebek istegimmm varrrrrrrrrrrrrrrr

Hayırlısını iste güzelim her şeyin hayırlısı. Hayırlı ne Zaman İse o zman olsun de

Benmde dün öyleydi rüyamda bebişimi qördüm yaa üzülme bebeqim elimizden qeleni yapcaz ve bol bol dua etcezz olcak inşallh bu ay

hayirlisini sagliklisini diliyorum zaten canmmmm bugun akrabamizin ilk denemede hamile kaldigini ogrendim de duygusalim suannn
Canm ne biliyosn ilk denemede kaldıqını? Yaa dün bana qülüyodn buqn sende benm durumuma qelsin hamişşş olmak istiyoruzzz bizzzz

A annesiyim evet canım ne yapalım dayanıyoruz işte inşallah evladım.için düşünüyorum bende herşeyi zaten
Minesuu tabi ki ederim inanın hergun ediyorum Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize inşallah
Burdaki herkes hamile kalsın mide bulantılarını test o bu şu konuşur olsun inşallah kızlar

İnşallah canımm. Zaten eşimizle aramıza müdahale eden biri olmasa herşey daha qüzel olcak herkeste var o dert takma sıkma canını ve eşinle konuş düşüncelerini paylaş bilsin senin bahsettiqin eve taşınmak istemediqini herşey onların istediqi qibi mi olcak olan hep bize oluyo valla yaa böyle olayları duyunca çok kinleniyorumm

Canm ne biliyosn ilk denemede kaldıqını? Yaa dün bana qülüyodn buqn sende benm durumuma qelsin hamişşş olmak istiyoruzzz bizzzz
kizz bilioem gogusunden ameliyat olmustu gecen seneden beri istiolardi ama gogusunde sorun vardi hamile kalmasi yasakti gecen ay yasagi kaldirmis doktor ikinci cocugu zaten hemen tutmusss evett bebisimiz gelsinnnn gobusler bos kalmasin ))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…