Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar hatta şöyle soyleyim jelden önce spermler ister istemez dışarı cikiyordu. Jeli kullandigimda hiç öyle bir şey olmadi
valla mi kizz buna cok sevindimm isteee. bu cok canimi sıkıodu. demekki preseed alip goturuo hepsini pesine takip :)))

Evet canım eczanede aldım sen adaçayı yagi de çünkü elma yagi hem tatlı hem acı olarak var karisabiliyor. Adaçayı yağı tatlimi acimi hatırlayamadım şimdi.

Evet canım eczanede aldım sen adaçayı yagi de çünkü elma yagi hem tatlı hem acı olarak var karisabiliyor. Adaçayı yağı tatlimi acimi hatırlayamadım şimdi.
aci elma yagi olck demisler. aman hepsini karistirp yapiyim bari. kizz yumurtaliklarim erimez demiiay gene ceneme vurdu yaa mutluyum ya bugun sevincimden ne dicemi bilmiorm

altaylimm saoll bebeqiimmm paylaştıqın için benm koca baktm odaya qeliyo hemen telefonu kapattm uyuyomş qibi yaptm ondan yazamadm yani kuzum Minesuu yok kızzz ne ikna etcem hiç uqraşamam laftan anlamıyo sözden anlamıyo ben alıp qizlice kullancam bebeqim en iyisi bu başka yapck bişe kalmadı bn bu ay çok istiyorm eşimn doqum qünü olduqu için belki bu jel bi vesiledirr İnşallahh öyledir

insallah cnm insallah kalirsin olck bu ay insallah. aynen gizlice kullan napacan baska care yok zaten bunlara laf anlatmak deveye hendekten atlatmaktn zor. ya ben de prolaktin hormonu icin ilk ilacimi ictim ama korkuom cok yan etkileri varmisssss bide ilk ay hamile kalan cok olmus insallah bende kalirim hemencecik :) ay iyiki gitmisim doktora yaa ne kadar onemli bi hormonmus bu azicik bile artsa cocuk olmuomus her iste bi hayir vardirr. anam basima agri girio gene yazilari okuyup okuyup psikolojimi bozdum aman be biktim kendimden

SAkinn ol bebeqm o kadar düşünme bak herşeyini tas tamam yaptırdınn ilacını aldn jeli aldn eşine keçi boynuzuda yapcaksn olcak İnşallah bu ayy bide dua et bol bol.
Ben uyuyamıyorm düşünmekten sinirden benmi çok takıyorm eşim miumursmıyo anlamadmyaa hayır derdimide anlatamıyırm yoruldm valla kara kara düşünüyorm hep bize olan oluyo yaa bebeye bak sanki ona kullan yap et diyorm kullancak yapcak olan benm sanane yaa öldürecek beni en sonunda taka taka bi hal oldum bu hayır lafını meşur etti aqzında bişe diyene kadar hayır bıraktırmam lazm bu huyunu yoksa yaknda benim tımarhanede diye haberimi alırsınz

O kayin validen var yaaa Rabbimin yarattigina resmen burun kiviriyo bizler de bir engelli adayiyiz ne malum bir dakika sonra Allah korusun kolumizu gozumuzu kaybetmiycegimiz . Benimde rahmetli babam ayagindan engelliydi . Engelli olmayida kendisi secmedi sen icini ferah tut adasim ne geliyosa Allahtan geliyo . Rabbim hepimize hayirlisini hayirlisyla versin

cnm o elmayagi tupleri aciomus zeytinyaglami karistorsam tek mi kullansam kafam da deli sorular
benim okudgum yerde kizhamile kalamadigi icin yapmis.sivoyaglada karistiilabilir ama ben direk gunluk pedimi iki uc damla doktum diyor.daha fazla dokmeyin dedi hatta ustune bir ped daha koyabilirsiniz cunku acayip yakiyormus.burnumdan geldi kokusu dedi.o yuzden tamponlaiceri sokmayi onermemm.cunku bildigim kadar sizdede mantar yok

Kızlar benm siqorta yok eşim kendi işini yapıyo daha yeni atıldı bu işe o yüzden siqorta daha yapılmadı özele qitsem ne kadara mal olur bana hazırlıklı qidim
Çok tutuyor cnm ya muayene bşy değil ama testi zartı zurtu derken iyi çıkarıyolar bi araştırırsın gitmeden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…