Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Sen bilirsin canım ben rahatsız olmadım ince zaten kalın degil çeşitleri var. Sıkıştırılmış pamuk ilanından alın.
bilgilendirdigin icin saol cnm ben o yontemi kullananam herkes pamuga damlatip yapmis farketmezzz yani. acil sifalar dilerim. :KK66:

Canım zaten senin içinde kara batak yok herhalde sonsuzluğa doğru :) nereye kaçacak IP töbe yarabbim yaa :)
banane kacabilirrr kiz sen bana bakma burdakiler beni bilir sen daha tanimiosun beni takintim var benim cok korkagim ben korkrim olurya kacar macarr yokkk olmazzzzzzz :KK43:

Öyle yapim o zmn ayy inşallan bu ay olur yaa çok sinirimi bozdu Kazuukkk :KK62:
kuzumm sakin olll kizma kocana onlar bilmio ki ben gidip kafama gore aliom esime de boyle boylemis diorm ii tmm dio. bu duruma getirene kadar yonttum ben senin kide zamanla yontulur mrk etme:KK70:

kuzumm sakin olll kizma kocana onlar bilmio ki ben gidip kafama gore aliom esime de boyle boylemis diorm ii tmm dio. bu duruma getirene kadar yonttum ben senin kide zamanla yontulur mrk etme:KK70:
Ayy düşünemiyorm yontulduqunu herşeyi bana sor benden habersz iş yapma diyo ii tm demesi imkansz yani sormadan nasl yapim cnm banka o sonuçta :KK70:

Canım ben bunu bebek düşünmeden önce yapmıştım benim iltahap artık sonraddedeydi. Canım yanıyordu. Sifami buldum çok sukur. 2 aydır bebek düşünüyoruz bakalım ins. Bu ay ümitliyim
İnşallahh vardır cnm bize haber et :KK66: belirtilerin varmı

Ayy düşünemiyorm yontulduqunu herşeyi bana sor benden habersz iş yapma diyo ii tm demesi imkansz yani sormadan nasl yapim cnm banka o sonuçta :KK70:
haklisin cnm oyuzden kiyida kosede paramiz olmasi lazim ogren bunalri bak lazim oluo :-)

X