Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

hee bi tamponumm eksiktiiii bi de guzel yerlestiririm kintamponuuu

cnm uzulmee yaaa esini ikna etmeye calis biz onlemimizi alalim de. herseye hayir diosun elinin hamuruyla kadin isine karisma de

cnm uzulmee yaaa esini ikna etmeye calis biz onlemimizi alalim de. herseye hayir diosun elinin hamuruyla kadin isine karisma de
Cnm ben ısrar etmem bi kere derim bana qüvenmeyip Almama izin vermiyosa bende onu takmam bi daha olur biter daha yeniymş niye böyle şeylere qerek duyuyomuşm ben önlememi almaya çalışıyorm ne anlıyosa bilmiş bilmiş konuşuyo

Yok canım sokuyorsun uzunluğu baş parmağınız kadar . koymakla olmaz
Hee tmm cnm biliyorm o tamponları burun a sokuluyo. Bi zararı olmaz demi pamuk ya sonçta pamuqun iç çamaşırına koymak bile tehlikeli diye biliyorm ben

Ama tamponu yumuşak olandan alın kızlar sert çok rahatsız ediyor uyutmuyor bile :) yap canım rahatsızlığın varsa doğal yolla neden şifa bulmayasin.
yok cnm bana ters suan tampon falan dusunmuyorum lutfen psikolojim bozuluo surekli bisiyler mi sokul durcm rahatsizligim yokta adacayini yinede denicm olur yaaaa ne olur ne olmaz ))

yok cnm bana ters suan tampon falan dusunmuyorum lutfen psikolojim bozuluo surekli bisiyler mi sokul durcm rahatsizligim yokta adacayini yinede denicm olur yaaaa ne olur ne olmaz ))
Kız sok nolcak hiçbişe hissetmessinki bende deneyim soqan kürüyle o adaçayını

Hee tmm cnm biliyorm o tamponları burun a sokuluyo. Bi zararı olmaz demi pamuk ya sonçta pamuqun iç çamaşırına koymak bile tehlikeli diye biliyorm ben
kizz ne pamuguuuu bildigin erkek seyine benzio tampon sert boyle orda erkrgin seyinin saatlerce durdugunu dusun sokuon onu kalio bana gore degilll

Canım o zaten sıkıştırılmış pamuk ve ucundada iP var yani IP dışarda kalıyor sabah ipten tutup cekiyorsun hiç bi sorun olmuyor ilk zamanlar bende çok korkmustum ama korkulacak bisey yok

Kız sok nolcak hiçbişe hissetmessinki bende deneyim soqan kürüyle o adaçayını
sokamam cnm gerek yok sen dedigimi yap pamuga koy beklesin sabaha kadar. tampon falan alma sakin gerek yok okadar eziyete. arkadasta mantar varmis oyuzden ole yapmis.

Canım o zaten sıkıştırılmış pamuk ve ucundada iP var yani IP dışarda kalıyor sabah ipten tutup cekiyorsun hiç bi sorun olmuyor ilk zamanlar bende çok korkmustum ama korkulacak bisey yok
canm o ip iceri kacarsaa ne olckk hiii ben uyuyamam oyle korkarimmm ayy bugun hersey ustume ustumee gelioo Allahim sana geliyorummmm

kizz ne pamuguuuu bildigin erkek seyine benzio tampon sert boyle orda erkrgin seyinin saatlerce durdugunu dusun sokuon onu kalio bana gore degilll
Sen bilirsin canım ben rahatsız olmadım ince zaten kalın degil çeşitleri var. Sıkıştırılmış pamuk ilanından alın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…