Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

inş.canımm

C

Canm arkadaşn adetten ne ladar önce hamile kalmş leke fln qelmemişmi
yumurtlama döneminde birlikte olmamış.o yüzden biliyorum diyor adetine 1 veya 2 gün kala birlikte olmuşlar.lekelenme oldumu sormadım canım ya.adeti geçtikten bayağı sonra testte pozitif çıkmış.o bana birlikte olmayı bırakma dedi.sonra bunları anlattı.

kizlar benim adetim kesik kesik gelio pembe pembe kasiklarim agriyo ama sakir sakirda adet olamiorm neden acaba erken oldum ondanmiki. yarin doktora gitcm sabaha kadar nasil uyucm bilmiormmmm korkudan

Saol cnm bu ay bende bi deqişiqim ondan sordm

kizlar benim adetim kesik kesik gelio pembe pembe kasiklarim agriyo ama sakir sakirda adet olamiorm neden acaba erken oldum ondanmiki. yarin doktora gitcm sabaha kadar nasil uyucm bilmiormmmm korkudan
Kız belki hamilesindir hiç belli olmaz yarn ilk kanda baktır hcg ye sonra alttan muayene ol

slm kızlar ben 3 gün önce hsg çektirdim.dr 2 ay süre verdi hamile kalmam için.olmazsa gel dedi.beklemedeyim.inş.bu ay olur.
Hsg den sonra gebelik çok yüksek ihtimal cnm rahime bir sıvı ile dolduruyorlar oyle bekletiyorlsr seni o sıvı gebeliği kolaylaştırıyor inş hayırlısı olsun

Birde kızlar yumurtlamanın sabahında ki ilişki çok verimli oluyormuş spermler dinlenmiş ve çok hareketli oluyorlarmış :)ilk bebek denememde sabah ilişkisi ile hamile kalmıştım oğlumla ve tek seferde :)denemeye değer bu ayımız es geçerse obur ay sabahları değerlendirmeye almak gerek

ben hic sabah denememistim. yaklasik 9 aydir deniyoruz. bu ay sabah deniycez bakalim insallah hayirlisiyla tutar

hamile olsam niyeadet sancisi olsun kii kafam karisik cidden yarin doktora dicem zaten bakalim.ne olck.
Senin testler yanlis degil demekki tatlim adetin de sokulmuyor ve agrin varsa kimyasal gebelik buyuk ihtimalle yasakis biri olarak bunu söyleyebilirim canim. Zaten.doktora gittiginde durumlari anlattiginda kan ister senden canim. Git bakalım ne diyecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…