Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Baktimda o ilac menepoza girenlerde ve kanser hastalarinda kullaniliyormuş emin misin ilacin adinin o olduğuna cnm
aynen canım bilgiler doğru sadece 5 tanesini kullandırdı doktorum daha fazlasını değil , içinde 30 hap var, doktorumda dedmişti asıl kullanım amacı kanser vs için ama hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş ve inanki gonal F kullanırken acaip ağrılarım olmuştu şişkinlik felan filan sende bilirsin ama bu hapta hiç öyle olmadı, gayet normal günleri geçirdim

Hayirli Geceler Kizlar,
3 Yildir evliyim. 2 senedir korunmuyorum ama bebiste olmadi.PKO sorunum var ama tedaviye falan baslamadim daha. Yani pek ustune dusmedim. 4 ayda bir fln adet goruyorum. Ekim sonu adet gordum firsat bu firsar diyerekten Sogan Kurune basladim. Ama 5 gun yapabildim. Ovulasyon Clearblu testi aldim ilk 3 gun negatif, sonra Positif oldu cok sukur. 3 gece calismamizi yaptik. Esimede keciboynuz pekmezi yediriyorum 15gundur. Bat 27 Kasim. Cok sabirsizimmmmmm....Rabbim hepimizin gonlune gore versin kizlar insallah
Öncelikle merhaaba demek isterum.Dr. Gitmen kendine birbaktirman gerekir allah nasip etsin inşallah

kızlar günaydın nasılsınız :) bir şey soracağım, öncelikle biraz başka topicleri okudum da, özellikle de ovulasyon testi ile ilgili olanları, genelde çizgiler açıktan koyuya doğru gitmiş, koyu renk olana kadar yavaş yavaş artmış falan. bende hiç öyle olmadı, bi gün açık renk çizgi vardı mesela, bi gün ikinci çizgi hiç çıkmadı bile.. yani testlerde mi tuhaflık var çözemedim.

bi de dün çift çizgiyi gördüm ya ben, bu sabah karnım ağrıyo resmen ve mide bulantım var :KK43: bu akşam da ilşki olsa çok mu verimsiz olur ne dersiniz?

Kizlar ya bi soru soracam.simdi hani biz bu testleri yapiyoruz ya.ben genelde pet siselerin kapagina yapyiorm.kapak bitti :-) sizin bi oneriniz varmi :-) kusura bakmayin ya.boyle bi seyi sorduguma ama alternatif gelmiyor aklima :/

aynen canım bilgiler doğru sadece 5 tanesini kullandırdı doktorum daha fazlasını değil , içinde 30 hap var, doktorumda dedmişti asıl kullanım amacı kanser vs için ama hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş ve inanki gonal F kullanırken acaip ağrılarım olmuştu şişkinlik felan filan sende bilirsin ama bu hapta hiç öyle olmadı, gayet normal günleri geçirdim
Anladim canim evt haklisin ağrı şişlik çok oluyo bende özele gidiyorum dr dan çok memnunum ama sirf o film için 285tl istediler bende gidip devlette cektirmeyi düşünüyorum ama tanidiklarim falan hemen cektirme biraz daha dur diyolar oni yaptirmakta sakincali olabiliyormuş kafam çok karisik sen nerde oturuyosun

:KK66:

Eklentiler

• FB_IMG_1447666344023.jpg
    FB_IMG_1447666344023.jpg
    24,9 KB · Görüntüleme: 31
Kızlaaaaarrrrrr.!!!
Bişe sorcam cvplarınızı bekliyorummm..
Doktorlar adetten hemen sonra yumurtlama zamanında ve adet başlamadan önce ilişki öneriyolar ya diyelim adet olmadan bi qün önce qecesi ilişki oldu ve hamile kaldın qenede adet oluyo muu? Çok merak ettim nasl oluyo yani??

Kızlaaaaarrrrrr.!!!
Doktorlar adetten hemen sonra yumurtlama zamanında ve adet başlamadan önce ilişki öneriyolar ya diyelim adet olmadan bi qün önce qecesi ilişki oldu ve hamile kaldın qenede adet oluyo muu? Çok merak ettim nasl oluyo yani??
Sanırım oluyor canim. Heralde üstüne görme diye buna deniliyor :KK58:

Kızlaaaaarrrrrr.!!!
Adet olmadan 1 gun once hamile kalma ihtimali yok canim cunku vucud adet olmaya hazirlaniyor yumurta adete hazirlaniyor. Belki 1 hafta oncesi olabilir o dedigin. Fakat onda da uzerine gorme durumu olabiliyormus. Sen doktora gidecektin bugun gittin mi ?

Son düzenleme:
Sanırım oluyor canim. Heralde üstüne görme diye buna deniliyor :KK58:
Bu ay adetim çok deqişik oluyo ya aqrılarımda çok farklı ondan merak ettm biz qecesne ilişki oldu sabah kalktım yarım saat sonra adet oldum kanın renqide deqişik ondan merak ettimde sordm saol cnm :KK8:

Adet olmadan 1 gun once hamile kalma ihtimali yok canim cunku vucud adet olmaya hazirlaniyor yumurta adete hazirlaniyor. Belki 1 hafta oncesi olabilir o dedigin. Fakat onda da uzerine gorme durumu olabiliyormus. Sen doktora gidecektin bugun gittin mi ?
Gidemedim cnm eşim olmadıqı için yarın qitsem olurmuki adetin 4. Günü oluyo ama?

Kizlar ya bir baska topicde ne ogrendim , spremler 3 gun civari yasiyo ya icimizde , ama zamanla y kromozomu aktifligini kaybediyomus x kromozmu daha kaliciymis diye yazmis bi arkadas. Cok acaip geldi cok da bilimsel geldi okurken :) sizle de paylasayim didimmmm

Üzerine qörme nasıl oluyo ki bildiqimiz adet qibi mi yoksa az mı oluyo.
Benim adet çok bile oluyo bu ay o yüzdn deqişik diyorm zaten buqün kalktıqımda bi anda öyle bi kan qeldiki ayıptır söylemesi bez emmemiş o kadardı k.bakmayın kızlar

cicekkokusu cicekkokusu evet cnm x kromazomu daha cok yasiyor. y kromozomu erkek. erkekler bunda bile hemen öluyo:KK70:

Annesiym Annesiym normal adet seklinde oluyormus cnm uzerine gorme belki biraz daha az gelebilir. 4. gun olur mu ben de bilmiyorum. Ben yarin randevu aldim doktora gitcm nasil gitcm bilmiorm kalbim yerinden firlick gibi cok korkuyorm vazmi gecsem kii :KK43: arkadaslar acir mi yaaa :KK34:

cicekkokusu cicekkokusu evet cnm x kromazomu daha cok yasiyor. y kromozomu erkek. erkekler bunda bile hemen öluyo:KK70:

Annesiym Annesiym normal adet seklinde oluyormus cnm uzerine gorme belki biraz daha az gelebilir. 4. gun olur mu ben de bilmiyorum. Ben yarin randevu aldim doktora gitcm nasil gitcm bilmiorm kalbim yerinden firlick gibi cok korkuyorm vazmi gecsem kii :KK43: arkadaslar acir mi yaaa :KK34:
Kızzz yok deli ne acıması ne vazqeçmesi qit yarın keşke ben qidebilseydim acıma flnda olmuyo ben kaç kere bakıldım hiçmi baktırmadn sen alttan.
Bakılmaya korkuyon doqumu nasıl yapcan sen şekerim qelen qiden bakıyomş açılma varmı yokmu :KK70:

X