Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

kizlar ben bir sey soracagim sizee. benim isitme engelli erkek kardesim var. benim cocuguma da birsey olur mu sizce genlerden dolayi. kayinvalidem test yaptirin bilmem ne dedi ta evlenmeden once cok agladim. uzerime gelip duruyo ruh hastasi kadin. benim cocugumda engelli olmaz demi :KK43:
Canm böyle şeylere kafanı takma Allah bilir onu qenle fln ne alakası var Şu düşünceye bak ya çok kızıyorm böylelerine :KK20: sen sadece dua et hayırlı saqlıklı uzun ömürlü evlat nasip et bana Rabbim de herşey dua cnm emin ol

cok agladim canm kadin hic dusunmuyo uzulur mu diye cok aglatti hala aklima gelince tutamiorm.kendimi. simdi kizi hamile icimden ne beddualar gelioda Allah korkum var Allh kimseye vermesin. ve onlara laf vermesin.:cry:
Aminn canım sen beddua etmesende içinden ah demen bile yeter ne demişler mazlumun ahı yerde kalmaz. Sinir oluyorum böyle insanlara rahat bırakın artık oglunuzu gelininizi . Huzur kacirinca ne geçiyor eline hicbirsey. Anca bol bol günah ve ahh topluyorlar okadar :KK62:

Herkeze Rabbim böyle bir anı yasatsin inşallah :emir_bebek:
index.jpeg

Onemli olan hemen olmasi degil bence o hamileligin devaminin gelmesi Rabbim devaminin gelecegi kucagimiza almayi nasip edecek evlatlar nasip etsin hepimize. Benim dusundugum ilk ay da oldu gebeliklerim ama rabbim devamini getrmedi. 9. Haftalarfa malesef kaybettim iki dusugum oldu. Iki bucuk yillik evliyim. Dusukler aralar toparlanmalar tekrar hazir hissedip denemeler derken zaman gecip gidio. Bu ay tekrar dusunmeye basladik ama korku aldi icimi tekrar olur mu tekrar kaybeder miyim falan filan.... Rabbim hepimize kucagimiza alacagimiz evlatlari tez zamanda bekletmeden versin insallah

Onemli olan hemen olmasi degil bence o hamileligin devaminin gelmesi Rabbim devaminin gelecegi kucagimiza almayi nasip edecek evlatlar nasip etsin hepimize. Benim dusundugum ilk ay da oldu gebeliklerim ama rabbim devamini getrmedi. 9. Haftalarfa malesef kaybettim iki dusugum oldu. Iki bucuk yillik evliyim. Dusukler aralar toparlanmalar tekrar hazir hissedip denemeler derken zaman gecip gidio. Bu ay tekrar dusunmeye basladik ama korku aldi icimi tekrar olur mu tekrar kaybeder miyim falan filan.... Rabbim hepimize kucagimiza alacagimiz evlatlari tez zamanda bekletmeden versin insallah
Amin cnm.. senin de gonlune gore olur insallah..

Ateşim 37.2 gebelik yoksa düşük olurmuş bilen var mı sanki yüksek benim ki aman sidikle ateşle upraşa uğraşa psikolojim bozuldu iştahım öyle açık ki kendime dur diyemiyorum belkide çok erken adet gorucem anlamadım hiçbişey zaman geçse brz belirsizlikler sinirimi bozuyor
hahha cnm çook güldüm bende aynen senin gibi çişti boktu ateşti delirmiştim.benim ateşim 36.4 te adetim gelirdi. bu ay battan 1 gün önce 36.5 oldu ahanda geliyo gene olmadı deyip bir daha da ölçmedim şimdi hamişim cnmm.:KK66:

cicekkokusu cicekkokusu heyacalinin ikinci bebisi olck ben hatirlatmak istedim. ilk bebisini ilk denemede simdikinide 2. denemede tutturdu optum bayyyy:KK68:

hahha cnm çook güldüm bende aynen senin gibi çişti boktu ateşti delirmiştim.benim ateşim 36.4 te adetim gelirdi. bu ay battan 1 gün önce 36.5 oldu ahanda geliyo gene olmadı deyip bir daha da ölçmedim şimdi hamişim cnmm.:KK66:
canim kac haftalik oldu minigin. nasil gidiyor hamislik :KK66:

Merhaba kizceler , ovulasyon testi cift cizgi oldu.
Dun iliski olmustu , bugun de iliski olmali mi yoksa yarin mi cok karisik kafam. Bilenler bisiyler yazsn nolur :KK43:
Kizlaaaar primavera77 primavera77 altaylimm altaylimm Minesuu Minesuu
Annesiym Annesiym Umut yolcusu Umut yolcusu
gozun aydin cnm :KK66:canm cift cizgiyi girdukten sonra 24 36 saat icinde catlio yumurtan yarun iliski olsun. ama istersen hem bugun hem yaein olsun. ama oda spermin kalitesini dusurur. yarin sabah deneyin surda sabaha ne kaldi ki. bu arada testinin forosunu paylasirmisin cnm mrk ettim

gozun aydin cnm :KK66:canm cift cizgiyi girdukten sonra 24 36 saat icinde catlio yumurtan yarun iliski olsun. ama istersen hem bugun hem yaein olsun. ama oda spermin kalitesini dusurur. yarin sabah deneyin surda sabaha ne kaldi ki. bu arada testinin forosunu paylasirmisin cnm mrk ettim
Paylasayim canim

Eklentiler

• 20151115_231135.jpg
    20151115_231135.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 58
X