Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Bende aynı durumdaym buqüne kadar içimde bişe vardı oldu qibi qeliyodu dün qece yattıqımda adet sancısı qelince dedim qene olmadı qerçi şimdi yok sancım
bende bugün öyleyim canım geldi glicek kapıda sanki bu belirtilerle olurum genelde ya bakalım inş.bu ay biz yanılırız allahım nasip eder bize

bende bugün öyleyim canım geldi glicek kapıda sanki bu belirtilerle olurum genelde ya bakalım inş.bu ay biz yanılırız allahım nasip eder bize
Amiiinnn amiiinnnn inşallahh ya benm daha beş qünüm var ben 24 25 qünde bi oluyorm qünü qününe hiç olmam o yüzden hesaplamamıda ona qöre yapıyorm beş qün var bakalm cnm pazar qününe kadar olmassa pazartesi test alıp yapcam

Ayyy inşallah canım geçen ay demedim olması inşallah bi sorun yoktur korkuyorum

Kız inşallah Rabbim isteyen herkese versin sağlıklı sıhhatli :)

Oluo canım işte su yumurtayı yakalayamadik bi bilemedim ne zaman yumurtluyom 30 ekimde hasta oldum 5 kasımda bitti ne zaman yumurtlarim ki kendimi tavuk gibi hissediyorum :)))

Çıkmaz canım biliom keşke döllenme aşamasında ogrenseydik merktan olucemm :)

tatlım evet ameliyat olabilir dedi eşimin doktoru ama benim doktorum bu değerlerle olur dedi hemen ameliyat yok edi.sprem sayısı gayet iyi 112 milyon sadece iler hızlı hareketlilik düşük braz ama doktorum bu değerlerle olması gerek dedi o yüzden ameliyat düşünmedik.sizin nasıl sana geçende sormuştum ama yazmadın :KK43:
gecen ben yazdim sana ama cevap yazmadin. senin esinin baya iyiymiss hatta cok iyi. benim esimin 40 milyon spermj var ama hareketliligi yuzde 16 ne yaziiki. bunhafta ameliyat icin doktora gitck.

Oluo canım işte su yumurtayı yakalayamadik bi bilemedim ne zaman yumurtluyom 30 ekimde hasta oldum 5 kasımda bitti ne zaman yumurtlarim ki kendimi tavuk gibi hissediyorum :)))
Hepimiz aynı durumdayz cnm bi yumurtlamadır qidiyorz bakalım :KK70: google yumurtlama hesaplama yaz cnm ordan bak yumurtlama qününe en son adet tarihini yazıyosn çıkıyo ztn bittiqi qün önemli deqil başladıqı qün önemli olan

Valla ya meraktan olcem :) nette 15 i dio bakalım kısmet Rabbim hepimize nasip etsin o duyguyu tatmayi ama stresten hamileliği engelliomus kiz lar bsy okudum birisi kocasının spermlerini siringaya cekiomus kendine enjekte ediomus basınçla gittiği için spermler hamile kalınması yüksek oluomus bu şekilde bir çok kişi hamile kalmış

Valla ya meraktan olcem :) nette 15 i dio bakalım kısmet Rabbim hepimize nasip etsin o duyguyu tatmayi ama stresten hamileliği engelliomus kiz lar bsy okudum birisi kocasının spermlerini siringaya cekiomus kendine enjekte ediomus basınçla gittiği için spermler hamile kalınması yüksek oluomus bu şekilde bir çok kişi hamile kalmış
☺ onu nasil yapiyolarmiş kiz anlamadim yani nasil çekiyo şırıngaya ☺

Yanı eslerimiz dışarı bosalcak temiz bir kaba bizde siringayla cekicez içine birazda hava çekip hedefe enjekte edicez tam 12 den vuranlar varmış :)))

Canm nerden çıktı kız bu ne enteresan şeyler var

X