Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Daha bizim 1 ay oldu denemeye başlayalı.. Doktora gitme sebebim de bir sorun olduğunu düşündüğümden değil sadece emin olmak ya da önlem alma amaçlıydı. Evleneli 4 ay oldu ilk defa gittim doktora. O yüzden bilemiyorum muayene Nasıl oluyor. Bana garip geldi son adet tarihimi bile sormaması

devlet hastanesimi özel hastanemi?

bazen iyi doktorlara denk gelebiliosun bide sen bir aydır denioz dediysen hiç ilgilenmemiştir. ama bnce sorun var diye düşünme.. bi kaç ay daha bekle bence...

Tam çıkarken söyledim 1 ay oldu denemeye başlayalı adetim çok yoğundu sorun var mı dedim yok dedi. Yani ondan önce hiç bir bilgi sormadı. En baştan beri sallamadı:) bu ay bakalım bebiş olmaz adet olursam 3. Günü özel e giderim yaptırırım bütün testleri rahat eder içim.

kızlar satımın 22. günümdeyim progesteron testim 20 çıktı , yorumlar mısınız?teşekkürler

Proqesteron ne oluyo. Cahilliqime verin kızlar daha hastaneye qitmedim hiç o yüzdn burdan öqreniyorm
aynennnn katiliyorummmm. daha bilmedigimiz ne cok sey vardir kim bilir bilmesek daha mi iyi olurdu acaba eskiler cok mu biliyordu ya catir catir doguruyordu vallaaa

Tesekkur ederim arkadaşlar Rabbim isteyen herkese nasip etsin hiç belirti yasamdim yarın doktora gidicem belitilerimi yemekten sonra paylasirm

aynennnn katiliyorummmm. daha bilmedigimiz ne cok sey vardir kim bilir bilmesek daha mi iyi olurdu acaba eskiler cok mu biliyordu ya catir catir doguruyordu vallaaa
Aynen ben inanamıyorm benim kaynanam anlatıyo biz adetimiz qecikirse hamile olduqumuzu anlardık test hastane fln yoktu bizim zamanımzda bide o kadar iş yapıyolarmşki nelee taşıyolarmş biz şimdi bi tabak kaldırsak korkuyorz düşcek diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…