Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

kesinlikle bende döllenme oldu ama.. önemli olan tutunmasıyoksa yakaladım yumurtlamayıda.. kimyasaldan sonra edet günleri sapıtıyo.. yumurtlama ne zaman olur kestiremem belki o yüzden almayı düşünüyorumm..
biz iki gecede bir olduğu için gerek yok bana şuan il folik asidimle hayıt suyumu alayım bnm tek sorunnm adet düzensizliği

ne gibi deişiklilker kız o işler fos bendede değişim var ama kimyasal gebelikten spnra oldu ve bnm kimyasal gebelik geçirdiğimi bilmiolar
Bilmiyorm cnm yaşları büyük 60 yaşlarndalar bi deqişiklik var sende diyolar :)

sorcaktım arada kaynadı..son durum ne sende?
Bekleme içerisindeym cnm kaldı son 9 şafak sayıyorm belirti olarakta mide bulantısı halsizlik uyku hali baş aqrısı qözlerim kararıyo ve başım dönüyo kasıklarm aqrıyo akıntmda çok tipimdede deqşiklikler olmuş işte ne qibi ama orasını bilmiyorum :))

araştır mecitefendi hayıt suyu mucize bir bitki olan hayıttan üretilio şişe yarıya inmeden hamile kalanlar var kadına sen menepoza girmişsin demişler kadın kulöanmış hamile kalmış doktorlar bile mjcize demiş daha bir sürü kullanan var

ne kadar çok belirtin var canımm..

benmde son 9 gün 13 kasım bat hahaha birlikte bekliycez bakalım

Kuzumm hamile misin ???
Yok bebeqim şuAnki durumum daha erken olduqu için bilmiyorm İnşallah öyleyimdir ilk defa biri bana sende bi deqişiklik var hamilemisin dedi ve diqerleride onay verdi yaşlArıda var baya bilmiyorumki bi ümit oldu açıkçası Bana :)

Kuzumm hamile misin ???
Yok bebeqim şuAnki durumum daha erken olduqu için bilmiyorm İnşallah öyleyimdir ilk defa biri bana sende bi deqişiklik var hamilemisin dedi ve diqerleride onay verdi yaşlArıda var baya bilmiyorumki bi ümit oldu açıkçası Bana :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…