Hamile kalmak için ilişkiden sonra ne yapmalı ?

Ecem1628

Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2021
775
590
30
Kızlar merhaba hamile kalmak istiyorum. eşim ilkez içime boşaldı ilişki sonrasında belime yastık koyup ayaklarımı havaya kaldırdım yarım saat öyle bekledim . Fakat yarın oruç tutucam bir kaç saat sonra gusül abdesti almak zorundayım vajinamı yıkasam bir sorun olur mu ?

Yumurtlama gününde iseniz ve 30 dakika geçtiyse çoktan ulaşmıştır, ben ilişkiden sonra hiç beklemedim. Hemen kalkıp duşa giriyorum alışkanlık olacağı varsa tutuyor :)

Yumurtlama gününde iseniz ve 30 dakika geçtiyse çoktan ulaşmıştır, ben ilişkiden sonra hiç beklemedim. Hemen kalkıp duşa giriyorum alışkanlık olacağı varsa tutuyor :)
Benim ilk kez böyle oldu bebişte istiyorum ne yapıcağımı şaşırdım internetten bir sğrğ yorum var hayırlısı inşllah 😊

Yumurtlamayı takip ettiniz mi? O dönemde iseniz 1 gün yapıp 1 gün ara verip denemelisiniz

Evet yumurtlama dönemindeyim 3 nisanda yumurtlama dönemim bitiyor . Peki ilk seferde hamile kalma olasılığım yüksek değil mi ?
İlk seferde kalabilir veya ilk 1 sene içinde de kalabilirsiniz, doğru zamanda tutacaktır. Ben 3. Ayda hamile kaldım

Kızlar merhaba hamile kalmak istiyorum. eşim ilkez içime boşaldı ilişki sonrasında belime yastık koyup ayaklarımı havaya kaldırdım yarım saat öyle bekledim . Fakat yarın oruç tutucam bir kaç saat sonra gusül abdesti almak zorundayım vajinamı yıkasam bir sorun olur mu ?
Akışına bırakın stres yapmayın rahat olun

Evet yumurtlama dönemindeyim 3 nisanda yumurtlama dönemim bitiyor . Peki ilk seferde hamile kalma olasılığım yüksek değil mi ?
Ben ilk ilişkide hamile kalmıştım yastık koyma ayak kaldırma falan yapmadık 3.çocuguma doğum kontrol hapı kullanırken hamile kaldım olacağı varsa oluyor

Denemeye ilk başladığımızda ben de duyduğum hurafeleri uyguladım. Ayaklarımı havaya diktim bekledim yarım saat vs. Gebe kalamadım. Sonraki yumurtlama dönemimde, eşime biz sadece korunmayı bırakalım herşey normal devam etsin dedim. Ayağımı filan havaya dikmedim. İlişkiden sonra kalkıp tuvalete bile gittim. Ve bugün 3 aylık hamileyim. Şükürler olsun. Çocuk olacak mı acaba stresi ile ilişkiye girmeyin. Sadece korunmayı bırakmanız kafi. Dilerim tez zamanda beklediğiniz güzel haberi alırsınız. Bu arada ben de reglime 1 gün kala dayanamayıp erken gebelik testi almıştım. çift çizgi çıktı. Çizginin biri biraz silikti ama yine de pozitif demekmiş. Akşamına da kan tahlili yaptırdım hastanede. 4 haftalık hamile çıkmıştım. Darısı isteyen herkesin başına inşallah.

X