Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

aksam cay koydum bana bunu sordu gerçekten bebeğe hazırmıyız dedi beni yanlış anlama seni cok seviyorum dedi ama cok yıpranıyosun bir evin temizliğine yetiş yemeğidir odur budur birde bana işte yardımcı oluyosun elinden gelen yapmaya calısıyosun farkındaym bende bir bebeğim olsun istiyorum senin gibi yanlış anlama ama belki şimdi değildir dedi alındım biraz ama hakta verdim ben sana ne kadar yardımcı olmaya calıssamda olamam annen calısıyo işi bırakırım diyor ama evimiz onlara uzak kadın ne kadar bizim bebeğimize bakıcak sen ne kadar o cocugu bırakıp gidebileceksin işte sana htiyacım var iş yeri sensiz yürütemiyorum dedi her seyede koşturamıyorum bebek saibi olman senin en doğal hakkın dedi onunda kafas karışık bende istiyorum ama ama ama diyip duruyor kendimi salmışken brde kavgalardan sonra böle söylemesi beni hem kırdı haklı oldunu bilsem bile hemde ne bilim biraz kaldıramadım düşükten sonra en cok hayalıni kurduğum inananın ne araba ne ev sadece bir evladım olsun hayırlı olsun annelik yapayım evlat kokusuna hasret kalmak istemiyorum düşük beni cok etkiledi kızlar burası olmasa derdimi kimseye anlatamıyorum basınızı ağrıttıysam kusura bakmayın

bende bu ay soğan kürüne başlım diodum da günü geçti 7.gün yapılıo ya bidahaki ay yapıcam inş.gerk kalmaz da adet olursam ozaman başlıcam.çok mu iğrenç tadı ya

Çok iğrenç değil ama kokusu falan kötü. içilmeyecek gibi değil ama dün akşam nedense beni zorladı..

Canım 10. gün de de başlayabilirsin 15 gün içeceksin Tadı ilk kötü geliyor ama sonra alışıyorsun vazgeçmek yok...[/QUOTE]

Benim hastalanmama şurda 5-6 gün kalmış ben yeni başladım, galiba yanlış yaptım bıraksam mı ki

bence sen ertelemek yerine oluruna bırak olur kafası karışmıştır şimdi sende karıştın doğal olarak..
Ama bizim istediğimizde olmuyor korunmayı bırakınca hemen hamile kalcam sandım ama nerde 10 aydır neler yapmadım..
Bence sende denemeyi bırakma allah bereketinide sabrınıda verir..hergün annen bakmaz arada gelir sende işe gider toplarsın işlerini ..bi şekilde düzen kurulur diye düşünüyorum yanlış bişey dediysemde kusura bakma

Olur mu canım ya herkes derdini anlatıyor burda,niye kusura bakalım, eşin de haklı sende haklısın hakkında hayırlısı olsun, bir de şöyle düşün en azından çocuğun oluyor yani bir umudun olmalı, inşşallahh işleriniz bir an önce yoluna girer, rabbimde size hayırlı evlat verir...mutlu mesut yaşarsınız

evet bende düşükten sonra biraz korkularım vardı hersey normalmi rahmim falan diye ama normal cıktı her seyim bakalım yok kesinlikle korunmıcam korunmamda bu saatten sonra birde zaten düzensiz adet oluyorum asla öle bişey yapmam kesinlikle hamile kalırsamda artık tek cocugum kocam ve annem babam benim için önceden hamileyken en büyük yaptığım hata düşünüp düşünüp streslenmekti siz siz olun kızlar gerçekten stres cok önemli stresten uzak durun

inş tatlım benim artık huzur istiyorum birde hayırlı evlat

benimde rahim filmi korkum var bakalım eşim tahlil sonuçlarına göre bende çektircem..
Yanii oluruna bırak rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inş hepimiz o mücizeyi yaşarız..
Hakkaten öyle stres yapmamak elde değil benimde bi kayınvalide var oraya gidince rahat 2 gün evimizde kavga var..
Inş bu sfer bebişini kucağına alır musmutlu olursun tatlım..

umarım Allah herkezin istedini hayırlısıyla versin inş

sıcacık güneşli miss bir antalyadan selam olsun kızlarrr sıcacık güneşli miss bir antalyadan selam olsun kızlarrr sıcacık güneşli miss bir antalyadan selam olsun kızlarrr

Benim hastalanmama şurda 5-6 gün kalmış ben yeni başladım, galiba yanlış yaptım bıraksam mı ki
[/QUOTE]

sıcacık güneşli miss bir antalyadan selam olsun kızlarrr

[/QUOTE]

HOŞGELDİN CANIMMM YİNE BULDUK BİRBİRİMİZİ

[/QUOTE]

Bizden de Antalya' ya ve sana selam olsun, hoşgeldinnnnn

HOŞGELDİN CANIMMM YİNE BULDUK BİRBİRİMİZİ

tanıdıkları görünce hemen atlıyorum cnm.nasılsınız bakalım bugünn ,neler yapıosunuz? [/QUOTE]

BEN BEKLEMEDEYİM HENÜZ OLMADIM GERGİNİM BİRAN ÖNCE GELSİN DE RAHATLIYIM..
HASTA OLUNCA DA SOĞAN KÜRÜNÜ YAPCAM ARKADAŞLARDAN BİLGİ ALAYIM DEDİM VE BURADAYIM

tanıdıkları görünce hemen atlıyorum cnm.nasılsınız bakalım bugünn ,neler yapıosunuz?

HASTA OLUNCA DA SOĞAN KÜRÜNÜ YAPCAM ARKADAŞLARDAN BİLGİ ALAYIM DEDİM VE BURADAYIM [/QUOTE]

hergün incir yiyorum bende 2,3tane canım.insallah rabbim kısa zamanda evlat verir bizlere de.3.günüm benimde
eşime keçi boynuzu içiriyorum inşallahh işe yararr yaa rabbimm aratma,evlat kokusuna hasret bırakmaa aminnnn

Bizden de Antalya' ya ve sana selam olsun, hoşgeldinnnnn

ve aleykum selam tatlım saoll
nasılsın,neler yapıosunuz bakalım bugünn
[/QUOTE]

İyim ben, bugün dilimde hep elindedirrrrrr şişesiiiiiiiiiii dollll karabakırrr dolll şarkısı var oynayıp duruyommmmmm

HASTA OLUNCA DA SOĞAN KÜRÜNÜ YAPCAM ARKADAŞLARDAN BİLGİ ALAYIM DEDİM VE BURADAYIM

hergün incir yiyorum bende 2,3tane canım.insallah rabbim kısa zamanda evlat verir bizlere de.3.günüm benimde
eşime keçi boynuzu içiriyorum inşallahh işe yararr yaa rabbimm aratma,evlat kokusuna hasret bırakmaa aminnnn
[/QUOTE]

Aminnnnnnnnn...

ve aleykum selam tatlım saoll
nasılsın,neler yapıosunuz bakalım bugünn

İyim ben, bugün dilimde hep elindedirrrrrr şişesiiiiiiiiiii dollll karabakırrr dolll şarkısı var oynayıp duruyommmmmm[/QUOTE]

rabbim keyiflerimizi bozmasın cnmmm insallahhhh :92::92::92::132::123::122::118::121::117::114::128::129::126::126::111::111::124::124::124::82::82::82:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…