Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

bende kendimi kısadan özetleyip aranıza katılıyorummm ..
yaşım 30 bikaçay önce pko olduğumu öğrendim..15 aylık evliyim 10 aydır bebiş çalışmalarımız da malesef olmadı.
adetlerim düzenli en fazla 3-4 gün önce yada sonra olurum çok fazla değildir..ben 2 ay klomen kullandım,1 kerede çatlatma iğnesi
eşime sperm tahlili yaptırdık fakat normal dendi böylelikle kaçayımız boşa gitti.
sonra benim dr.dedi eşin bir ürüloga gözüksün muayenede varikosel olduğunu söyledi hemen ameliyat oldu 1 ay sonra tahlil vercek bakalım sonuçlara inş düzelmiştir..
geçen ay çok ümitliydim 21.günü progesteron hormonum sonucunda umudum gitti.
dün adet olmam gerekirdi bugün yarın olucam:KK43::KK43:
bu ay hayıt suyu ve soğan kürü nü denemek istiyorum
bunların zamanları varmıdır ne zaman başlamam gerekir yardımcı olurmusunuz
çok uzun oldu kusura bakmayın :KK34::KK34:

Amannn temizlesinde herşeyi ağrısın napalım. Zaten tadı iğrenç gelmeye başladı ama yılmak yok,

bende bu ay soğan kürüne başlım diodum da günü geçti 7.gün yapılıo ya bidahaki ay yapıcam inş.gerk kalmaz da adet olursam ozaman başlıcam.çok mu iğrenç tadı ya

yaşım 30 bikaçay önce pko olduğumu öğrendim..15 aylık evliyim 10 aydır bebiş çalışmalarımız da malesef olmadı.
adetlerim düzenli en fazla 3-4 gün önce yada sonra olurum çok fazla değildir..ben 2 ay klomen kullandım,1 kerede çatlatma iğnesi
eşime sperm tahlili yaptırdık fakat normal dendi böylelikle kaçayımız boşa gitti.
sonra benim dr.dedi eşin bir ürüloga gözüksün muayenede varikosel olduğunu söyledi hemen ameliyat oldu 1 ay sonra tahlil vercek bakalım sonuçlara inş düzelmiştir..

canımm soğan kürüne adetin 5-6. günü başlıosun 15 gün sabah akşam içiyorsun..
sonra 7 gün ara verip tekrar 15 gün içiyorsun..
ben bu şekilde biliyorum tatlımmm..

birde varikosel olanlarda sperm sayısında azalma olmazmı sizin nasıl normal çıktıki spermiogram testi?

Son düzenleme:
canımm soğan kürüne adetin 5-6. günü başlıosun 15 gün sabah akşam içiyorsun..
sonra 7 gün ara verip tekrar 15 gün içiyorsun..
ben bu şekilde biliyorum tatlımmm..

birde varikosel olanlarda sperm sayısında azalma olmazmı sizin nasıl normal çıktıki spermiogram testi?

tşk ederim canım..adet oldum olucam bu ay denicem de nasıl içicem bilmiyorum :KK53:
bizim sayımız yüksek diye hareketliliğin azlığını dikkate almadılar
nasılsa sayı yüksek olur diye düşünmüşler

Aramıza hoşgeldin canım... Sayı normalse varikosel olabilir mi ya :KK53::KK53::KK53:

İnşallah tez zamanda bebişinize kavuşursunuz canım... Senide ekliyorum listeye..

Soğan kürünü dene derim ben adetin bittikten sonra 7. veya 10. günü başlanıyor canım ilk sayfada da bilgi var :KK16::KK16:

bende bu ay soğan kürüne başlım diodum da günü geçti 7.gün yapılıo ya bidahaki ay yapıcam inş.gerk kalmaz da adet olursam ozaman başlıcam.çok mu iğrenç tadı ya

Canım 10. gün de de başlayabilirsin 15 gün içeceksin :KK56::KK56: Tadı ilk kötü geliyor ama sonra alışıyorsun vazgeçmek yok...

slm kızlar bugün bir karnım ağrıyor bir karnım ağrıyor sanırım hastalanıcam ufff gelsede ağrısa bari daha gelmeden haberini yolluyo ağrısıyla

tşk ederim canım..adet oldum olucam bu ay denicem de nasıl içicem bilmiyorum :KK53:
bizim sayımız yüksek diye hareketliliğin azlığını dikkate almadılar
nasılsa sayı yüksek olur diye düşünmüşler

Bizde de sayı sınırda canım ama hareket yavaşlığı var dr 1 test daha istedi varikosel olabilir mi şüphelendim şimdi :26::26::26:

aramıza hoşgeldin canım... Sayı normalse varikosel olabilir mi ya :KK53::KK53::KK53:

Inşallah tez zamanda bebişinize kavuşursunuz canım... Senide ekliyorum listeye..

Soğan kürünü dene derim ben adetin bittikten sonra 7. Veya 10. Günü başlanıyor canım ilk sayfada da bilgi var :KK16::KK16:

Canım 10. Gün de de başlayabilirsin 15 gün içeceksin :KK56::KK56: Tadı ilk kötü geliyor ama sonra alışıyorsun vazgeçmek yok...

hoşbulduk tatlımmm :)
olabiliyormuş ileri hareketlilik ve hareket sayıları azdı
başlıcam kısmetse dün günümdü olmadım kaçak bi test yaptım evde direk tek çizgi ki olmayacağını bildiğim halde umut dünyası işte :KK34:

bizde de sayı sınırda canım ama hareket yavaşlığı var dr 1 test daha istedi varikosel olabilir mi şüphelendim şimdi :26::26::26:

evet tatlım olabilir ama inşallah yoktur.
Elle muayenede var dedi dr.sonra dobler çekildi ve onaylandı hemen 1 hafta içinde ameliyat oldu eşim

Amin..
4 aylık evliyim henüz.
ama yıllar önce pco vardı ben de
hala var mı bilmiyorum. yaklaşık 2 yıldır düzenli reglm.
hiç korunmadık :KK50:

Canım acele etme derim 1 yıl normal biliyorsun.. Tabi bu arada da testlerini yaptır hormon v.s. Eşinde sperm testi yaptırsın.. Allahn izniyle içiniz rahat devam edersiniz

kayıplarda nerelerde ki acep,neden gelmiyor :26:

işleri yoğunmuş canım ondan gelemiyordur...

Hehehehehehe özlediniz mi geldim kuzular.. Dün patron vardı iş üzerine iş verdi anca vakit bulabildim... :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

evet tatlım olabilir ama inşallah yoktur.
Elle muayenede var dedi dr.sonra dobler çekildi ve onaylandı hemen 1 hafta içinde ameliyat oldu eşim

Bakalım 2. testi de yapsında muayenede eder heralde :26::26: Peki ameliyat süreci nasıl canım anlatırmısın? yatıyor mu ?

inş bu ay cok ağrımaz ya hem can sıkıntısı hem karın ağrısı hiç çekilmez valla

Sıkma canını kuzum sağlıklı olsun hayırlısı olsunda 1 ay geç olsun :KK48::KK48:

aynı durumdayım :KK43::KK43: Gelsede rahatlasam

aynen karnım kocaman oldu gene göğüslerim şişti offff hemde ağrım var bide eşimle aramızda limoni hem can sıkıntısı hemde bu insanı delirtiyor bu aralar cok stresliyim zaten eşimde hiç beni alttan almıyor bende onu sanırım aramız gittkce bozulacak cocu konularını gene konuşuyoruz ama artık eskisi gibi değil daha cok işe odaklandık bazen beni artık sevmiyosun diyorum demi seviyorum diyo ama ne biliyim yaaa ayhhh bu düzensiz adetler beni gelgitli durumlara soktu :KK43:

aynen karnım kocaman oldu gene göğüslerim şişti offff hemde ağrım var bide eşimle aramızda limoni hem can sıkıntısı hemde bu insanı delirtiyor bu aralar cok stresliyim zaten eşimde hiç beni alttan almıyor bende onu sanırım aramız gittkce bozulacak cocu konularını gene konuşuyoruz ama artık eskisi gibi değil daha cok işe odaklandık bazen beni artık sevmiyosun diyorum demi seviyorum diyo ama ne biliyim yaaa ayhhh bu düzensiz adetler beni gelgitli durumlara soktu :KK43:

Canım benim boşu boşuna kendinizi üzüyorsunuz biraz sabırla olacak elbet.. bu günlerinde tadını çıkartın.. Baş başa kalın ilerde bu günleri özlüceksiniz :KK16::KK16::KK16::KK16:

Ben yemeğimi yiyip gelim kızlar görüşürüzzz :KK16::KK16::KK16::KK56::KK56:

Bu arada listeye eklemeyi atladığım yoktur inşş.. cgdmsnn sende bilgilerini verirmisin?

bakalım 2. Testi de yapsında muayenede eder heralde :26::26: Peki ameliyat süreci nasıl canım anlatırmısın? Yatıyor mu ?

ameliyat 1,5 saat kadar sürdü aynı gün narkozu atar atmaz uyandıktan ve diklendikten sonra çıktık evimize
yatıp kalkması yürümesi zor oldu biraz 3 gün sonrası daha rahat oldu ve 1 haftada toparladı tabi tam değil ama daha iyidi işe başladı..
Ağır kaldırmıcak ve spor yapıp koşmıcak 6 ay kadar
çalışmalara da kendini ne zaman iyi hissedersen başla demişti dr.
:KK17::KK17:

Bakalım 2. testi de yapsında muayenede eder heralde :26::26: Peki ameliyat süreci nasıl canım anlatırmısın? yatıyor mu ?

caydin sanırım biz bebek faslını daha sonraki safalara attık ya ogün bana öle dedi askım cok borcumuz var cok stresli bir işteyiz sana işte ihtiyacım var bana destek vermesen altından kalkamam dedi yorulacak sın işin stresinden mafolacaksın üzüleceksin birde hamile kalırsan düşük yaparsan gene seni bu sefer toparlayamamaktan da korkuyorum dedi gene de sana bırakıyorum bir yandan diyorumki haklı caydin bir yandan bebek hasretini çekiyorum bereketiyle gelir diyorum bu sefer işe kim koşturacak diyorum offf aklım kafam hislrim cok karışık gerçekten olmalımı olmamalımı anlamadım :KK14:

aynıııııı ben :KK43::KK43::KK43::KK43: Offf şimdi eşine sarıyosun bende öyle oda olda beni rahat bırak diyor:KK53::KK53:
Seviyodur da şimdi sana kim ne dese nasıl davransa yaranamaz çünkü bi adet stresi var birde yine boş bi ay stresi var üzerimizde inş.son adet oluşumuz olur..benim 3 gün önce yada 4 gün sonra gibi çok düzensz değil aslında..
Sakin olmaya çalış,çalışalım :KK30::KK30:

X