Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Kızlarrr ben bır yandan cok mutlu bır yandan da ufak bır can sıkıntısı var. ..
Abımı evlendırıyoruzzzz yuppiiiii:KK16::KK16::KK16: dugun tarıhı verıldı agustosun ortası Allah nasıp ederse ... Nişanında orda olamadıgım için cok üzülmüştüm şimdide dugunden bı ay once gıtmek ıstıyorum ama eşim bugun bıraz umutsuzca konusta :KK50: ramazan bayramının bıtmesını bekleyı ole gıdecekmişizz yanı dugune 10 gun kala :KK50:

en olsam eşime sen kal ben gideyim..hem bana ihtiyaçları olur..hemde sen biraz kafa dinle derdim..
ben giderdim o da 10 gün kala gelirdii ne can sıkıosun...:KK9::KK9:
bu arada hayırlı olsun...çok mutlu olsunlar inşşş :nazar::nazar:

valla o kadar hastam olsa bende çıldırırdım herhalde..
ben muayeneye girmeden önce hesap yapıodum..
şimdi bu adamın özel muyaenesi 150 tl miş günde en az 10 hastaya baksa 1500 tl.. o da aylık eder 45000 :KK53::KK53::KK53: ki bu en az...buadamın en az günlük hasta sayısı 30 drrrr:KK53::KK53::KK53::KK53:
ben neler düşünüodumm o ara düşünsene bıu kadar para kazandığını..
tabi arada benim gibi garibanlarda var parasız görünennn :KK1::KK1::KK1:

:KK9::KK9::KK9: gızzz muayene olmaya gitmişsin doktora hesap mı yapıyon :KK9::KK9: senın yaptığın hesap en azı bıde ozel muayene dısındada calısıyorsa amanınn harca harca bıtmezzz bız hastalar oldukca :KK9::KK9:

en olsam eşime sen kal ben gideyim..hem bana ihtiyaçları olur..hemde sen biraz kafa dinle derdim..
ben giderdim o da 10 gün kala gelirdii ne can sıkıosun...:KK9::KK9:
bu arada hayırlı olsun...çok mutlu olsunlar inşşş :nazar::nazar:

Bende onsuz gıtmek istemıyorum işte ikimizinde burnunda tutuyor orası eşim bnden cok gıtmk istıyorda ama mecbur bayramı gecırmelıyız burda.. Hos abim de istanbulda yasadıgı için orda ev dayayp dosuyor yanı bızım memlekette bır dugun olacak okadar dugunden hemn sonra gıdecekler ıste. ..
Aminnn cok tesekkur ederım cnm .

Bende onsuz gıtmek istemıyorum işte ikimizinde burnunda tutuyor orası eşim bnden cok gıtmk istıyorda ama mecbur bayramı gecırmelıyız burda.. Hos abim de istanbulda yasadıgı için orda ev dayayp dosuyor yanı bızım memlekette bır dugun olacak okadar dugunden hemn sonra gıdecekler ıste. ..
Aminnn cok tesekkur ederım cnm .

:KK9::KK9::KK9: gızzz muayene olmaya gitmişsin doktora hesap mı yapıyon :KK9::KK9: senın yaptığın hesap en azı bıde ozel muayene dısındada calısıyorsa amanınn harca harca bıtmezzz bız hastalar oldukca :KK9::KK9:

canım daha Ağustosa çok var...bakarsın gidersinizz şimdiden düşünme..bakarsın hamiş kalırsınn karnı burnunda 10 gün kala gitmek zorunda kalırsınnn :KK1::KK1:
kız napayım elimde değil hesap ettim valla..birde bu adam tıp fakültesinde doktor..adam birde burdan maaş alıo 5000 birde performans alsa 10000 toplam 15000

özeldende 45000 alsa toplam 60000 :KK52::KK52::KK52::KK52: adam 3 ayda bir ev sahibi olur..türkiyeyi satın alırr laaaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canım daha Ağustosa çok var...bakarsın gidersinizz şimdiden düşünme..bakarsın hamiş kalırsınn karnı burnunda 10 gün kala gitmek zorunda kalırsınnn :KK1::KK1:
kız napayım elimde değil hesap ettim valla..birde bu adam tıp fakültesinde doktor..adam birde burdan maaş alıo 5000 birde performans alsa 10000 toplam 15000

özeldende 45000 alsa toplam 60000 :KK52::KK52::KK52::KK52: adam 3 ayda bir ev sahibi olur..türkiyeyi satın alırr laaaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Agzından bal damlıyo gızz senınn ..:)
Ayyy inşllh tek dileğim zaten burdan hamile gıtmk. :KK16::KK16::KK16:

Iyı cok alıyorlarda doktorluk okumk okadarda kolay degıl :) ogrencılık yıllarında mahfoloyorlar snra işte bole bolll boll paracıklarla unutuyorlar:KK1::KK1:

Agzından bal damlıyo gızz senınn ..:)
Ayyy inşllh tek dileğim zaten burdan hamile gıtmk. :KK16::KK16::KK16:

Iyı cok alıyorlarda doktorluk okumk okadarda kolay degıl :) ogrencılık yıllarında mahfoloyorlar snra işte bole bolll boll paracıklarla unutuyorlar:KK1::KK1:

ayy inşş guzuuu inş...diğer kızlarrr nerde be yaaaa:KK55::KK55:

iyi akşamlar kızlar nasılsınız dün için kusura bakmayın sinirlerim bozuluncada hemen çıkmak istedim kimsenin keyfini kaçırmayayım diye yarın görüşürüz öptüm hepinizi:KK54:

Hayırlısı olsun kuzum sakın üzme canını.. Böyle nasipmiş.. Sağlıklı olsunda :KK16::KK16::KK16:

Allaha şükür iyi canım.. Daha önce emar da çektirmiştim.. Gerçi bende migren var birde devamlı iş nedeniyle pc karşısında olunca gözler yoruluyor :KK53:tabii..

İyiyiz canım seni sormalı taze gelin :KK16::KK16::KK16::KK16: Ohh ohh bereketli olsun gelsin bebişlleeerrr :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

sagol canım iyiyim ne olsun ugrasıyoruz bat 22 bakalım ne olacak:KK55:

kızlar ben hormon testi filan yaptırdım hepsi temiz çıktı yumurtalıklarında iyi çalışıyor dedı doktor
Yumurtlaman geç oluyor yada yumurtalıkların yavaş çalışıyor bir kaç ay deneyın olmadı burdan takip ederız dedı
Ben şuan soğan kürünü deniyorum ve sonra incir kürünü denemek istiyorum ama incir kürünün kist yaptığını öğrendim kullanan varmı sizce yapsammı 7 aydır bebek için uğraşıyoruz :KK19:

Kızlarr yoksunuz !
Dun adet oldumm, ve okadar cok korkuyordum kı sancılı gececegı için .. Ne iştir ki sancı cekmedım soktayımm:KK53::KK53:hos aslında dun dıkkatte ettım ayaklarmı hep sıcak tuttum yanı ama acaba bu ay yumurtlamadım mı dıye kafama takıldı :KK50::KK50: yanı bebıs calışmlarına baslıyacaz Allah nasıp ederse :KK50::KK50:olacak iş mi bu ya :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Kızlarr yoksunuz !
Dun adet oldumm, ve okadar cok korkuyordum kı sancılı gececegı için .. Ne iştir ki sancı cekmedım soktayımm:KK53::KK53:hos aslında dun dıkkatte ettım ayaklarmı hep sıcak tuttum yanı ama acaba bu ay yumurtlamadım mı dıye kafama takıldı :KK50::KK50: yanı bebıs calışmlarına baslıyacaz Allah nasıp ederse :KK50::KK50:olacak iş mi bu ya :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Kiz saçma lama adet agrisiz olunca yumurtlamamis olmazsin...ben bu ay yumurtladim.testler onu gosteriodu ama hamis kalanadim...ve adetimde hic agrili olmadi uzne kendini

X