Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

gurbet gurbet okuyabiliriz tabii ki.Salatı tefriciye okuyabilirim diyenler +koysun dagitalim insallah

cabuk birikelim bir an önce baslayalim kizlar diger topiklerede soyleyin canim ben link atmayi bilmiyorum

Bugün b
Kizlar dün de soylemistim.Bu Lem Yelid duasini okutup da hamile kalan 2 kisiyi biliyorum.Biz de niyetimizi alıp dua edelim hep birlikte insallah.Bu duanin özelliği duayı dağıtıyoruz okuyan kişi ismen size dua ediyor belki 10 ,belki 30 ...kisi sizin icin dua etmis oluyor dua cok kisa zaman .Forumdan takibini, yapmak çok zor olur.Herkes duayı kendi cevresine dağıtsın isterseniz ....

Hamile kalmak için
70.000 tane Lem yelid çekmeli.
Bir de Ya vâris zikri günde 707 kez çekilmeli katılmak isteyenlerle yurutebilirz herkes,günlük zikrini cektikten sonra bugun cektim diye yazar hem unutmamis,oluruz ve gayretli,oluruz ne dersiniz?

( @paraleller @Prenses357 )
Bugün başladım canimmm Rabbim kucaklarimizi boş birakmasin

Bugün b
Kizlar dün de soylemistim.Bu Lem Yelid duasini okutup da hamile kalan 2 kisiyi biliyorum.Biz de niyetimizi alıp dua edelim hep birlikte insallah.Bu duanin özelliği duayı dağıtıyoruz okuyan kişi ismen size dua ediyor belki 10 ,belki 30 ...kisi sizin icin dua etmis oluyor dua cok kisa zaman .Forumdan takibini, yapmak çok zor olur.Herkes duayı kendi cevresine dağıtsın isterseniz ....

Hamile kalmak için
70.000 tane Lem yelid çekmeli.
Bir de Ya vâris zikri günde 707 kez çekilmeli katılmak isteyenlerle yurutebilirz herkes,günlük zikrini cektikten sonra bugun cektim diye yazar hem unutmamis,oluruz ve gayretli,oluruz ne dersiniz?

( @paraleller @Prenses357 )
Bugün başladım canimmm Rabbim kucaklarimizi boş birakmasin

SALAT-ı TEFRİCİYE DUASI
Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.

X