Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

Şahsen bana pek mantıklı gelmesede bu durum cunku lem yelid dogurmadi demek ve Kur'ân-i Kerim'de bir sürü dualar var, peygamberlerin çocuk sahibi olabilmek için ettiği.. Onlarla dua edilip samimiyetle istense daha mantıklı sanki .. Hayırlısı
En basta belirtmistim cocuk ozlemi ceken iki tanidigim bu dua vesilesi ile hamile kaldi diye demek ki var bir hikmeti canim benim niyet edersin kalben duani edersin vesile olur.Sonucta tum yakarişlar Allah c.c 'a degil mi .isteyen istediği tesbihle dua eder onemli olan niyet biz de birbirimize dua edelim

Okuduktan sonra buraya yazabilirsiniz arkadaslar tesvik edici olur

kızlar ya musavvır gunde 21 kez okuyun..meryem sureesı yusuf suresı okuyun sayısı onemlı degıl..ben bunu denedım gebe kaldım ama kalbı gelısmedı kurtaj oldum.sımdı yıne baslayacagım Allah nasıp etsın herkese

Merhaba bende aranıza katılmak istiyorum reglimin bitmesine son 1 gün bende başlıcam inş hayırlısıyla hamile kalırız 1.5 senedir düşünüyoruz 8 ay önce hamile kalmıştım fakat düşük yaptım 8 Aydır olmuyor

Bide bu var kızlar. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inş.

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    64,1 KB · Görüntüleme: 415
Kizlar Ya Varis zikrine devam ediyorum aklima gelen her an söylüyorum hepimize dua ediyorum.Diğer dualari da,okuyalim insallah

Rabbi hebli mines salihin .. Ey Rabbim bana salih olanlardan bir çocuk ihsan et .. Hz İbrahim as duası .. ben hergün bir tane meryem suresi okuyorum adet oldum cumaya bitersem devam edeceğim yine

Kızlar hepiniz toplanıp salatı tefriciye okuyabilirsiniz bende size yardımcı olurum oda çol güzel bir dua

X