Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

Nasıl yapıyoruz kızlar herkez breyselmi yapıyor yoksa grup halindemi
Canim su an okuyacak kisileri listeliyorum.Sayımız biraz daha çoğalınca kisi sayisina böleceğim herkes ayni sayıda okuyacak,duayi,yukarda paylaştım.

Başka bir gurupta girmiştim ben karışma olmadı ilk sıradaki arkadaştan başlıyoruz sırayla kaç kişiysek kaç adet düşüyorsa okuyoruz duasını yapıyoruz bitince 2. Kişiye geçiyoruz

Kizlar o sekilde bazi olumsuzluklar olabiliyor daha önce baska bir konuda yaşadım ordan biliyorum listede ilk sıradaki kişiler kendilerine okununca bir daha,topice uğramıyor okunmayanlara haksızlık oluyor.Sizin iyi niyetinize gönülden inaniyorum.Isterseniz,bu sekilde bir,hatim yapıp herkese dua edelim,devam etmek isteyenlerle yeniden zincir yapariz

Kizlar o sekilde bazi olumsuzluklar olabiliyor daha önce baska bir konuda yaşadım ordan biliyorum listede ilk sıradaki kişiler kendilerine okununca bir daha,topice uğramıyor okunmayanlara haksızlık oluyor.Sizin iyi niyetinize gönülden inaniyorum.Isterseniz,bu sekilde bir,hatim yapıp herkese dua edelim,devam etmek isteyenlerle yeniden zincir yapariz
peki canim hepimiz birden okuyalım hepimize dua edilsin

Akşama kadar bekleyelim katilanlari da ekleyip dagitayim kızlar şimdiden okuyabildiginiz kadar okuyun not edin en iyi ihtimal 400 tane falan dusecek okumak uzun sürüyor

X