Hamile kalmak için denediginiz yöntemler? Fikirleri yazın lütfen

nisanurs98

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
1.146
306
26
Kızlar merhaba hamile kalmak için denediginiz yöntemler var mı ? Yada kullandığınız birşey burdan birbirimize fikir verip yardımcı olalım istiyorum 🤲

Ovulasyon testi daha garanti yumurtlamayı görüp ilişkiye girmek bazı doktorlar bunu önermiyor tabi strese yol açtığı için ama ben 3 yıl çok uğtaştım neler içtim buhar banyosu yaptım olmayınca olmuyor işte tüp bebek tedavisine başlıcam tekrar

Ovulasyon testi daha garanti yumurtlamayı görüp ilişkiye girmek bazı doktorlar bunu önermiyor tabi strese yol açtığı için ama ben 3 yıl çok uğtaştım neler içtim buhar banyosu yaptım olmayınca olmuyor işte tüp bebek tedavisine başlıcam tekrar
Hadi ya Sorununuz neydi peki , soğan kürünü denediniz mi hiç

Kızlar merhaba hamile kalmak için denediginiz yöntemler var mı ? Yada kullandığınız birşey burdan birbirimize fikir verip yardımcı olalım istiyorum 🤲
Kaç aydır deniyorsunuz canım
Hadi ya Sorununuz neydi acaba ? Bende soğan kürü deneyeceğim çok duydum ve yapan çok kişi var bakalım bende etkisi olcak mı 🫡
Probleminiz var mı önce bunu çözmek lazım canım

Doktor bana haftada 3 iliski yumurtlama günleri icin yumurtlama ve catlama gunu iliski iliski sonrasi avakado onerdi bide iliskide hemen ayaga kalkmamak vs onerdi ama henuz hamile kalamadim kalan bir arkadasimda ayni yontemlerle hamile kaldi

Kaç aydır deniyorsunuz canım

Probleminiz var mı önce bunu çözmek lazım canım
Söyle soyliyim hafif pco var bende , eşimde de varikosel çıktı , 3 yıl bitecek deniyoruz olmuyor🥲 ameliyat olcak eşim doktor ondan kaynakli olmadiginu söyledi ama şimdi keçi boynuzu pekmezi başladık ve l arginie kullanıyor İbrahim Saraçoğlu önerdi varikosel kuru bende soğan kürüne baslicam öyle denicez bide 🫡

Denedim dediğim gibi bence hepsi boş bilinçsizce birşey yapmayın daha çok hormonlar yükselip düşüyor eğer 1 yıl içinde gebelik olmazsa tedaviye başlayın
Tedaviye de başladık catlatma iğnesi ile denendi kaç kez olmadı kaç defa aşılama yapıldı olmadı bı kafadan atalım dedik öyle de olmadı 3 yıl bitiyor deneyeli 🥹

X