Hamile Kalmak Için 41 Meryem Suresi

Son biri de ben okuyim bitsin akşam yeni arkadaşımıza geçeriz elimizdekileri bitirelim inşallah ❤

HemDeliHemAsik 20
Hediye-i rahmet 2
Zehra_gns 13
Annesinineseri 1
Fatma249 2
Nergis mor 3

Toplam:41 ❤

Son düzenleme:
B
Son biri de ben okuyim bitsin akşam yeni arkadaşımıza geçeriz elimizdekileri bitirelim inşallah ❤

HemDeliHemAsik 21
Hediye-i rahmet 2
Zehra_gns 12
Annesinineseri 1
Fatma249 2
Nergis mor 3

Toplam:41 ❤
Ben okudum Allah kabul etsin Rabbim tez zamanda saglikli hayirli ahlakli imanli kuranli akilli zeki uslu salih ve saliha evlatlar nasip etsin

Başlangıç Tarihi:
24/03/2018 15:40

41 MERYEM SURESI İÇİN LISTEMIZ

C cibilicibilisaksak06 (GAMZE)

@Ssy8491 (SEHER)

@hediye-i rahmet (RUKİYE)

ikraberraol (ÖZLEM)

Rakika (HATICE KIZI HANİFE)

@Tazegelin33 (KÜBRA) MAZERETLİ

bezginblog (EMINE KIZI ESRA )

annesinineseri (NURCAN KIZI ESER)

Gullbahcemm (TÜLAY)

@Mirac46 (DUYGU) Mazeretli

@Hayalimdi gercek oldu (HATICE)

H hayalalemiveben ( MELEK)

miyaww__ (SEDEN)

F fatma249 (FATMA)

P pembehayaller06 (EZGİ)

Monalisa09 (ASU) MAZERETLİ

B bahar1143 (BAHAR) MAZERETLI

Z Zehra_gns (ZELİHA KİZİ ZEHRA)

Baby44 (EZGİ)

Dil-i bitab (SALİHA)

OKUNAN Kardeşimiz;
@Hayalimdi gercek oldu HATİCE KARDEŞİMİZİN HACETINE OKUYUP BAĞİŞLIYORUZ INSALLAH BOYLE DUASINI YAPALIM CANLAR

KALAN:41

5 aliyorum KALAN:36

Rakika listede 20 kişiyiz şuanda 6 kişi mazeretli sanırım.okuyan sayısı en fazla 7 8 kişi.geriye kalan arkadaşlarımız neden okumuyor ki.müsait mi değiller acaba.sen 20 tane okuyosun zor olmuyor mu.herkes 2 okusa günlük çok çabuk biter .katılım çok az gerçekten.çok üzgünüm.okuyan arkadaşlarımdan allah razı olsun.

Canım bazılarıyla irtibatım var bazı sıkıntıları var ben okuyorum Allah'ın izniyle kimseyi listeden çıkartmayalım eğer uzun süre ses çıkmazsa cikartiriz

Kizlar ben geldim biraz rahatsızım fazla alamicam amaaranizds olmak istedim bugazim biraz kötü Oylamadan yardım edicem bende insallah 2 tanede ben alıyorum
KALAN 16 allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…