Hamile Kalmak Için 41 Meryem Suresi

Hayalalemiveben 2tane
Gullbahcemm 1tane
Fatma249 2 tane
Miyaww 2 tane
Bahar1143 2 tane
Hayalimdi gercek oldu 4 tane
Mirac46 2 tane
Hediye-i rahmet 2 tane
Hemdelihemasik 5 tane

Alinan 22
Kalan 19

Rabbim esra kardesimizin hacetini versin insallah okuyan kardeslerimizden Rabbim razi olsun

Kızlar sağolun ağzınıza yüreğinize sağlık bende şimdilik 2 alıyorum okuyup tekrar alırım eğer bitmezse kalan: 17
Esracim Allah razi olsun hacetin makbul olur insallah şuan iyi degilim sayfayi güncelleyip cikacagim

Kizlar eksigim olabilir hakkinizi helal edin ama galiba şifayi kaptim üsuyorum.

Hayalalemiveben 2tane
Gullbahcemm 1tane
Fatma249 2 tane
Miyaww 2 tane
Bahar1143 2 tane
Mirac46 2 tane
Hediye-i rahmet 2 tane
Hemdelihemasik 5 tane
Bezginblog 2 tane

Alinan 24
Kalan 17

Rabbim esra kardesimizin hacetini versin insallah okuyan kardeslerimizden Rabbim razi olsun

Hayalalemiveben 2tane
Gullbahcemm 1tane
Fatma249 2 tane
Miyaww 2 tane
Bahar1143 2 tane
Mirac46 4 tane
Hediye-i rahmet 2 tane
Hemdelihemasik 5 tane
Bezginblog 2 tane

Alinan 26
Kalan 15

Hayalalemiveben 2tane
Gullbahcemm 1tane
Fatma249 2 tane
Miyaww 2 tane
Bahar1143 2 tane
Hayalimdi gercek oldu 6 tane
Mirac46 5 tane
Hediye-i rahmet 2 tane
Hemdelihemasik 5 tane
Bezginblog 2 tane

Alinan 29
Kalan 12

1 tane daha aldım kalan: 11
Kızlar çok sağolun ben daha fazla almak isterim ama okumam baya yavaş kusura bakmayın
Allah razi olsun acele etme bitmesi icin biraz bekle herkesin duasi olsun canim Rabbim birimizin duasini bekletiyordur acele etme 1 tane okunsun ama herkes okusun. Allah razi olsun kardeşlerimiz 4 bilemedin 5 bilemedin 6 aliyo ben bugun elimi kurana suremedim aksam insallah kuran okucam o zaman sanada okurum.okuyan her kardesimden Rabbim razi olsun

Hayalalemiveben 2tane
Gullbahcemm 1tane
Fatma249 2 tane
Miyaww 2 tane
Bahar1143 2 tane
Hayalimdi gercek oldu 6 tane
Mirac46 5 tane
Hediye-i rahmet 2 tane
Hemdelihemasik 5 tane
Bezginblog 3 tane

Alinan 30
Kalan 11

Tülay ben 2 daha okumuştum yazdım ama :/

Hanifem senin sayini haticeye yazmisim o sira agliyodum sayida bi degisiklik yok sadece senin sayini haticeye yazmisim canim bagısla duzeltim simdi Allah kabul etsin Allah razi olsun

Hayalalemiveben 2tane
Gullbahcemm 1tane
Fatma249 2 tane
Miyaww 2 tane
Bahar1143 2 tane
Mirac46 5 tane
Hediye-i rahmet 2 tane
Hemdelihemasik 7tane
Bezginblog 3 tane

Alinan 30
Kalan 11

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…