Hamile Kalmak Için 41 Meryem Suresi

Seni konuya etiketliyorum dönmüyorsun msj atıyorum dönmüyorsun meryem suresini bırak tum kuranı okusan bu bizi ilgilendirmez madem boyle yapacaksın kimse seni zorla sokmadı topiğe. Söz ağızdan bi kere çıkar girdiysen okumasanda bildiri yapman gerekmez mi? Umursuzluğunuza hayranım yani.
Canım bu grupta huzursuzluk istemiyoruz bi sıkıntın varsa özel mesaj yaz...

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sin-suresine-varmisiniz-kizlar.1058721/page-2

Topiğin 2. sayfasında mazeretim bittikten sonra okuyacağım yazmışsın. Ondan sonra dönüş yok

K.bakmayın özelden msj attım topiğe de etiketledim arkadaş bura ile mesgul olduğu için buraya yazmak zorunda kaldım. C cibilicibilisaksak06 Kolay gelsin.
Mesaj daha yeni geldi bir ikincisi aynı İSM’de topik açıp insanım kafasını karıştırmayın burası zannederek yazmışımdır

Üstteki mesajlara baksana kuzum. :KK43:
Şimdi okudum arkadaşlar lütfen mesaj yazıp prim vermeyin "sakin olun" bile demeyin. İçimizdeki halis niyetlerini bozmayalim kimse tarf tutmasın, herkes bu düzende o yazılanları görmezden gelerek devam etsin.

Bu sure ne muazzam bir sure ki; şeytan Meryem suresi topiklerinden çıkmıyor, okunmasına engel maya çalışıyor.

Allah'ın izniyle çok hayirli evlatlarımız olacak ❤

Şimdi okudum arkadaşlar lütfen mesaj yazıp prim vermeyin "sakin olun" bile demeyin. İçimizdeki halis niyetlerini bozmayalim kimse tarf tutmasın, herkes bu düzende o yazılanları görmezden gelerek devam etsin.

Bu sure ne muazzam bir sure ki; şeytan Meryem suresi topiklerinden çıkmıyor, okunmasına engel maya çalışıyor.

Allah'ın izniyle çok hayirli evlatlarımız olacak ❤

Çok haklısın canımm. :KK68:

X