Hamile Kalmak Için 41 Meryem Suresi

Lütfen arkadaşlar sakin olalı m artık. Bitsin boş verin gerginlik geride kalsın. bir kişinin kendi topiğini yönetememesi herkese yansıyor. Herkes iyi niyetinden bir şeyler yapmaya çalışıyor. Hadi geride bırakalım herşeyi kims ekimseye küsmesin. Yanlış anlaşılmalar oldu çokça. Malum iş güç çocuk meselesi derken gerginlik oluyor. Herkes hakkını helal etsin birbirine yolumuza devam edelim. Sıkmayın canınızı. Anne olacağız hep beraber:))
Benim hakkim helal herkese canim.ben sadece duruma üzüldüm .neyse hayırlısı insalalh.rabbim burdaki herkese hayırlı evlat nasip etsin en kisa sürede insallah:dua:

Amin
Benim hakkim helal herkese canim.ben sadece duruma üzüldüm .neyse hayırlısı insalalh.rabbim burdaki herkese hayırlı evlat nasip etsin en kisa sürede insallah:dua:[/QUO

Amin canım inşallah. Üzülme yanlış anlaşıldı herşey. Sıkma canını Tez zamanda annelik haberleriyle hepimiz güleriz inşallah

Selamun aleykum kizlar
Gamzecim burayada yazayim benim devamli nete girme sansim yok bunu belirteyim ben ya ara bosluktayken yada eve gittigimde neti aciyorum dualarimi okuyup bagisliyorum eger zaman konumum size uymazsa beni siteden cikarirsaniz sevinirim kimsenin hakkina girmemis olurum.

Selamun aleykum kizlar
Gamzecim burayada yazayim benim devamli nete girme sansim yok bunu belirteyim ben ya ara bosluktayken yada eve gittigimde neti aciyorum dualarimi okuyup bagisliyorum eger zaman konumum size uymazsa beni siteden cikarirsaniz sevinirim kimsenin hakkina girmemis olurum.

burda süre konusunda sıkıntı yok. 1 haftalık süre var canım. çıkma bence

Yok canim cikmak icin bahanem yok sadece zaman konusunda sorun var çünku her an her dakka nete giremiyorum bana her zaman bildirim yapilacak denilirse ben nette devamli kalamiyorum bunda haka girmek istemem o yüzden bilgi geceyim istedim diger yerlerede yazdim şuan icin burdayim.sadece bilgi vereyim istedim aksi halde kimse benim durumumu bilmeden laf ettimi ben üzulüyorum. Bende kimin ne yaptıgini bilemem benimde laf etmem dogru olmaz.Kulu yalnizca Rabbim bilir Rabbim herkese salih olandan versin baska da ne diyebilirim ki saolun hersey icin

Yok canim cikmak icin bahanem yok sadece zaman konusunda sorun var çünku her an her dakka nete giremiyorum bana her zaman bildirim yapilacak denilirse ben nette devamli kalamiyorum bunda haka girmek istemem o yüzden bilgi geceyim istedim diger yerlerede yazdim şuan icin burdayim.sadece bilgi vereyim istedim aksi halde kimse benim durumumu bilmeden laf ettimi ben üzulüyorum. Bende kimin ne yaptıgini bilemem benimde laf etmem dogru olmaz.Kulu yalnizca Rabbim bilir Rabbim herkese salih olandan versin baska da ne diyebilirim ki saolun hersey icin

Burda süre konususnda sıkıntı yok canım. Hergün hergün bildirim yapılmak zorunda değil. 1 hafta süre var. Yani bence burda devam edebilirsin. Diğer tarafta da sana sıra gelmiş okunsun bence. senin için özellikle okumak istiyorum ben. Ha devam etmesende okurum yine ama devam et bence. burda süre sıkıntısı yok çünkü.

Burda süre konususnda sıkıntı yok canım. Hergün hergün bildirim yapılmak zorunda değil. 1 hafta süre var. Yani bence burda devam edebilirsin. Diğer tarafta da sana sıra gelmiş okunsun bence. senin için özellikle okumak istiyorum ben. Ha devam etmesende okurum yine ama devam et bence. burda süre sıkıntısı yok çünkü.
Gonlu guzel arkadasim çok saol Rabbim ne duan varsa versin Rabbim insallah tez zamanda çifter seklinde evlatlarini kucagina verir burdayim.gamze yazdı zaten onunla burda ve onun diger sitesinde yüruyorum birde evtik var onlada devam ederim. Diger yerin bilgisi gelmedi gelirse ona göre devam ederim yada istemezseler cikarim. Orada birkac arkadaşim bana destek olmuştu onlardanda helallik alirim çıkarim bakalim Rabbim hayirlı yolda hayirli insanlarla yürumeyi nasip etsin herkese

Ben bi tane okudum onu sayidan duştunuz mu bilmiyorum kizlar bilgi geceyim istedim az once okuyup bağışladım.şimdi değer aldiklarimi okuyacagim. Sayi hakkinda bilgi verilirse yarin yine okurum

Konun daki mesajları şikayet etmişsin ama bu sayfa da yaptıklarından hiç bahsetmemişsin bize. Sonra bu site taraflı diye yazılar yazıyorsun hatta ; Çeteleşmeden bahsediyorsun sonra sende gidip arı kovanlarına çomak sokup sonra ama neden bana saldırıyorlar diyorsun.
Biride anladimi cok sukur:)

Konun daki mesajları şikayet etmişsin ama bu sayfa da yaptıklarından hiç bahsetmemişsin bize. Sonra bu site taraflı diye yazılar yazıyorsun hatta ; Çeteleşmeden bahsediyorsun sonra sende gidip arı kovanlarına çomak sokup sonra ama neden bana saldırıyorlar diyorsun.
Helal olsun gerçekten o kadar doğru yazmışsınız ki bizim ve birçok arkadaşımızın anlatamadığını sayenizde anlar umarım arkadaşımız

X