Hamile Kalmak Için 41 Meryem Suresi

18 SUBAT 2018

ŞU AN OKUNAN ARKADAŞIMIZ ;

Hercai91 (SEHER)

KALAN : 0 (ALLAH KABUL ETSIN. )

ALANLAR OKUDUKLARINI BILDIRDIKTEN SONRA INSAALLAH SIRADAKI ARKADASA GECICEZ) :)
ALLAH'IM razı olsun kardeşlerim hepimizin duasını kabul eylesin RABBIM INŞAALLAH tez zamanda gönlümüzün muradını versin

18 SUBAT 2018

ŞU AN OKUNAN ARKADAŞIMIZ ;

Hercai91 (SEHER)

KALAN : 0 (ALLAH KABUL ETSIN. )

ALANLAR OKUDUKLARINI BILDIRDIKTEN SONRA INSAALLAH SIRADAKI ARKADASA GECICEZ) :)
Canım aldıktan sonra en fazla 1 hafta süre tanınmış olsun . 1 hafta sonra okunmuş kabul edilsin . Yine siz bilirsiniz ama takip edilmeye bilir . Hem aldım diyeceğiz hem okudum diyeceğiz . Alan zaten illaki okur okumazsa birine okutturur . Kızlar meryem süresinde secde ayeti var bu arada onu yapmayı unutmayın . Tilavet secdesi :*

Tamam canim. Persembe gunu baslamisiz Allah nasip ederse carsamba gunu son gun olsun.

Yeni gelen kardeşlerimize hoşgeldiniz diyorum öncelikle miyav canim adini bilmiyorum kusura bakma hakkıni helal et bebek konusunda Rabbimin bi bildigi vardir o yüzden sen kendini sikma kafana takma desemde illaki takacaksin hasbinallahu ve nimel vekil de.
Gamzecim seninde durumunu yeni öğrendim Rabbim sana da şafi ismiyle şifa versin fettah ismiyle hayirli kapilarin açılsin.ya vehhab isminin hürmetine rahmine salih evladi nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…