Hamile kalma riskinden korkuyorum yardımcı olun lütfen

Adet olup olmadığımi hatırlamıyorum 😏😏😏😏😏😏🙄🙄🙄🤣nasil yani bu nadil.hatirlanmaz ki hele bide.endise duyacak bir durum var ise aklinizdan cikmamasi gerekir. Bu kadar korkuyor iseniz.lutfen onlem alin yada bu işlere girmeyin🤦🏻‍♀️😏
Öyle deme benim bi tanıdığım küçük çocuğu vardı işte onla uğraşmaktan aklından çıkmış gitmiş. Bi gün aa ben en son ne zaman adet oldum ya dedi test yaptı çat 2 aylık hamile :KK53:

İhtimal var üzgünüm test yapın. Ve diğerlerinde korunun ki lütfen bu kadar endişe etmeyin.
idrar testi yaptım ancak negatif çıkması tabiki beni de tatmin etmediği için hafta içi ilk işim kan testi yaptırmak olucak haklısınız

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle deme benim bi tanıdığım küçük çocuğu vardı işte onla uğraşmaktan aklından çıkmış gitmiş. Bi gün aa ben en son ne zaman adet oldum ya dedi test yaptı çat 2 aylık hamile :KK53:
Vay arkadas ne meşguliyetler bende olmadan 1 hafta once sinir asabiyet ile geliyorum diyen regl bazısının aklina dahi gelmiyooo😂bu gamsizliktan bizlere lazim biraz😂🤦🏻‍♀️

normal de geçen ay veya onun daha öncesin de böyle endişe duyucağım bir durum olmamıştı ve zaten adet döngüm düzenli olmadığı için hatırlamamış olmam bu kadar komik mi gerçekten
Döndügunz düzenli degil ise olmadiginiz her an risk var madem ona gore tedbirli olun sonucta duzensiz regl ile gebelik bi anda oluverir🙄herseyi gectim gebelik.korkusu ile heyecanli.islere girmeyin korunun madem cok zor degil.

Sevgilimle 2 defa farklı günlerde ilişkiye girdik ancak geçen ay adet olup olmadığımı hatırlamıyorum ve bu ay da adet olmadım daha ay bitmedi ancak adet olmadan bir iki gün önce ağrısını hissederdim fakat Şuan hiçbirşey hissetmiyorum. Sevgilimin dışarı boşaldığını gördüm ancak yine de korkuyorum eğer bir bilginiz var ise lütfen bu başlık adı altında bildikleriniz ile Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden hepinize çok teşekkür ederim
Ayyy hemen test yapın. Ben geçen sene bu şekilde hamile kaldım bir de üç ay farketmedim. Maalesef bebek büyümüştü ve doktorlar almadı.
Benim sevgilim de dışarı boşalmıştı, doktora dedim imkansız nasıl olur diye. İki farklı doktor da dedi ki dışarıya boşalsa da o an aynı odada olmamanız lazım. Spermler hava yoluyla da bulaşabiliyormuş.

desteğinizden dolayı çok teşekkür ederiz ancak farkındaysanız zaten içe değil dışarı boşaldı diye yazmıştım fakat sadece regl olmadığım için şüphelenerek bu platform da bilen kişilerin yorumlarını almak istedim önerilerinizi başkalarına saklayarak yorum yaparsanız daha açıklayıcı olabilir yine de saygı duyarım şüphem kalmadı zaten bugün itibariyle hem regl oldum hem test yaptırdım
Disari bosalmak korunma yontemi değildir, zevk suyunda sperm bulunur. Öneri istemiyorsan sende hamilelik endiseni kendine saklayıp konu acmayabilirsin.

Bu kadar korkan insan evli olmadan neden korunmaz hiç anlam veremiyorum.Bir sürü yöntem varken hemde.
Bu kadar korkan insan geçen ay adet olup olmadığını bile bilmiyor. 2022 bitiyor, telefon appleri çeşit çeşit, bin tane takvim uygulaması var. Hanımefendi acizlikten birini bile indirmemiş ama sevişebiliyor.

Sende hatirlarsin burda bir konu vardi, bir uye wc ye gidip gebe kalmisti. Meğerse spermler firt diye wc den yumurtaliklarina sıçramış. Ne hayatlar var iste olacak olan oluyor bir yolunu bulup
Evet bir de şey vardı: banyoda omzuna boşalmışlardı da hamile kalmıştı.
Yani spermlerle aynı odada bulununca her şey mümkün. Ben de bu şekilde aynı odada olduğum için hamile kalmıştım biliyorsunuz ailemden hala saklıyorum.

Evet bir de şey vardı: banyoda omzuna boşalmışlardı da hamile kalmıştı.
Yani spermlerle aynı odada bulununca her şey mümkün. Ben de bu şekilde aynı odada olduğum için hamile kalmıştım biliyorsunuz ailemden hala saklıyorum.
Iste gelde anlat boyle insanlara bunlari, simdi inanmazda bu yazilanlara, yazik. Ceketimi atsam hamile kaliyor deyimide buradan geliyor iste kaniti
İçeriye de boşalsa bir şey olmaz ki. Sperm diye bir şey yok. Yumurta hücresi yalan. Rahim ağzı, tüpler hepsi masal. Vajina sindirir spermleri.
Ama simdi butun buyuyu bozdun yaaa, isin heyecani bunlarin olduğunu dusunmekti, tuh

X