Hamile kalma riskinden korkuyorum yardımcı olun lütfen

brmlsbal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2022
8
2
24
Sevgilimle 2 defa farklı günlerde ilişkiye girdik ancak geçen ay adet olup olmadığımı hatırlamıyorum ve bu ay da adet olmadım daha ay bitmedi ancak adet olmadan bir iki gün önce ağrısını hissederdim fakat Şuan hiçbirşey hissetmiyorum. Sevgilimin dışarı boşaldığını gördüm ancak yine de korkuyorum eğer bir bilginiz var ise lütfen bu başlık adı altında bildikleriniz ile Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden hepinize çok teşekkür ederim

Sevgilimle 2 defa farklı günlerde ilişkiye girdik ancak geçen ay adet olup olmadığımı hatırlamıyorum ve bu ay da adet olmadım daha ay bitmedi ancak adet olmadan bir iki gün önce ağrısını hissederdim fakat Şuan hiçbirşey hissetmiyorum. Sevgilimin dışarı boşaldığını gördüm ancak yine de korkuyorum eğer bir bilginiz var ise lütfen bu başlık adı altında bildikleriniz ile Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden hepinize çok teşekkür ederim
Bunu bizler bilemeyiz. Ya kanda ya da idrarda hamilelik testi yapin. başka turlu bilemezsiniz.

Bukadar tedirgin olupta adet döngünüzü nasıl takip etmezsiniz anlamış değilim.
Dışarı boşalması korunma yöntemi değildir siz yine de bir kan testi verin içiniz rahat etsin.

Gidin bir test yaptırın ne bekliyorsunuz ki hala? Bu kadar korka korka bişey yapıyorsanız neden korunmuyorsunuz?

Adet olup olmadığımi hatırlamıyorum 😏😏😏😏😏😏🙄🙄🙄🤣nasil yani bu nadil.hatirlanmaz ki hele bide.endise duyacak bir durum var ise aklinizdan cikmamasi gerekir. Bu kadar korkuyor iseniz.lutfen onlem alin yada bu işlere girmeyin🤦🏻‍♀️😏

Bukadar tedirgin olupta adet döngünüzü nasıl takip etmezsiniz anlamış değilim.
Dışarı boşalması korunma yöntemi değildir siz yine de bir kan testi verin içiniz rahat etsin.
normal de takip ederim devamlı ancak düzensiz bi adet döngüsü içerisinde olduğum için hatırlayamıyor olmam normal değil mi acaba

Son düzenleyen: Moderatör:
Adet olup olmadığımi hatırlamıyorum 😏😏😏😏😏😏🙄🙄🙄🤣nasil yani bu nadil.hatirlanmaz ki hele bide.endise duyacak bir durum var ise aklinizdan cikmamasi gerekir. Bu kadar korkuyor iseniz.lutfen onlem alin yada bu işlere girmeyin🤦🏻‍♀️😏
normal de geçen ay veya onun daha öncesin de böyle endişe duyucağım bir durum olmamıştı ve zaten adet döngüm düzenli olmadığı için hatırlamamış olmam bu kadar komik mi gerçekten

Prezervatife ulasmak bu kadar zor degil ya, hani sokaktaki her markette var artik neden almiyorsunuz??bu kadar strese degermi cidden
desteğinizden dolayı çok teşekkür ederiz ancak farkındaysanız zaten içe değil dışarı boşaldı diye yazmıştım fakat sadece regl olmadığım için şüphelenerek bu platform da bilen kişilerin yorumlarını almak istedim önerilerinizi başkalarına saklayarak yorum yaparsanız daha açıklayıcı olabilir yine de saygı duyarım şüphem kalmadı zaten bugün itibariyle hem regl oldum hem test yaptırdım

Kürtaj daha pahalı ama sen bilirsin konu sahibi…
eğer hamile kalma gibi bi durumla karşı karşıya gelseydim bile kürtaj aklımızın ucundan geçmezdi emin olun bende bi tecavüz sonucu hayata gözlerimi açtığım için ve bu işi yaptığım insan benim iki günlük bir tanıdığım değil 6 yıllık sevgilim evlenme işlemleri vs bunları başlatabilmek için bir takım problemler ile karşı karşıyayız ama dediğim gibi hamilelik gibi bir durumla karşılaşmış dahi olsak kürtaj kelimesi asla göz önünde bulundurulmaz

İhtimal var üzgünüm test yapın. Ve diğerlerinde korunun ki lütfen bu kadar endişe etmeyin.

X