Hamile kalma korkusu

İkinci çocuğum prezervatifle korunurken oldu ve ben de deli gibi korkuyorum yine sürpriz bir hamilelik yaşamaktan.Birkac kez içime kurt düştüğü için ertesi gün hapını kullandım.

Bu durum cinsel istegimi de etkiliyor malesef. Ben de güvenilir bir yöntem arıyorum konuyu takipteyim.Hem hap hem prezervatif iki yöntem bana çok mantıklı geldi.

Evlendikten sonra hamile kalman problem olmuyorsa, evlenene kadar iliskiye girmeyiver o halde? Hem korkuyorsun hem de icin icini yiyor. Daha adamla evlenmemissin bir de.

Ne zaman ki beyninizi bosaltip amaaan olsa da olur olmasa da olur moduna giriceksiniz o zaman gelecek bebis Allahin izniyle
Aynen öyle. Bana da derlerdi inanmazdım stres yapma diye. Tüp bebek bile yaptırdım olmadı, ne zaman ki amaaan olmazsa olmasın moduna girdim, o ay oldu. Kafanızı boşaltın yeter.

Aynen öyle. Bana da derlerdi inanmazdım stres yapma diye. Tüp bebek bile yaptırdım olmadı, ne zaman ki amaaan olmazsa olmasın moduna girdim, o ay oldu. Kafanızı boşaltın yeter.
Size o şekilde denk gelmiş ama stres ile alakası yok gerçekten . Hele tup bebekte stresin hic bir etkisi yok. Çünkü dışardan müdahale ile herseyi ayarlayıp baskılıyor lar benim stresim hic kimsede yoktu. Ve tup bebek tuttu mesela.

Spiral dogum kontrol yöntemleri arasında 3
Sıradaymış koruyuculuk olarak baska sebeplerden dolayı da onerilmiyormus bana doktorum oyle demişti lohusalık bitince anlat cam dedi bence prezervatif en iyisi gibi ama bilemedim. Hap içsen hapı içmeyi unutabilirsin falan.

Evlendikten sonra hamile kalman problem olmuyorsa, evlenene kadar iliskiye girmeyiver o halde? Hem korkuyorsun hem de icin icini yiyor. Daha adamla evlenmemissin bir de.
Ilişkiye girmediğimi belirttim zaten. Evet hem korkuyorum hem de cinsellik yaşamak istiyorum. Hamile kalmicami bilsem her gün sevişirdim hem de daha evlenmeden

Yapmayın o zaman. Hamile kalmak kolay değil. Ben hiç korunmadım ama başıma hiç gelmedi şükür bu şans meselesi.

Ilişkiye girmediğimi belirttim zaten. Evet hem korkuyorum hem de cinsellik yaşamak istiyorum. Hamile kalmicami bilsem her gün sevişirdim hem de daha evlenmeden
“Bu 5 senelik ilişkide 3 kez birlikte olduk prezervatifle korunarak.“
Bunu siz yazmadınız mı? Çelişiyorsunuz.

i

inan bana hamile kalmak okadar kolay degil. kadinlarin yumurtlama donemi disinda hamiel kalma ihtimali yuzde 1. yumurtalama donemi disinda iliskiye girin. ve korunun. ayrica iliskiden sonra genital bolgenizi yikayn sikinti olmayacaktr
Yumurtama günleri önemli ama vajinayı yıkamanın hiçbir faydası yok. Siz yataktan kalkıp banyoya gidene kadar şampiyonlar çoktan yola koyuluyor. Sadece meniyi temizlersiniz. Bu sırada yikadiginiz spermler de zaten yumurtayı dolleyemeyecek kadar güçsüz olanlar.

Hamile kalma konusunda üst düzey bir tedirginlik yaşıyorum ve bu yüzden ilişkiye girmiyorum. Bunun gereksiz bir tedirginlik mi yoksa doğru olan mı olduğunu merak ettim. Bu konudaki tecrübelerinizi paylaşmanızın kararımı vermemde yardımcı olacağını düşündüm.

Karar verebildiniz mi?

Son 1 senedir hiç ileri gitmediğimi de yazdım tekrar okuyunuz.
okudukça daha saçma şeyler görüyorum
1 senedir ileri gitmiyorsunuz ama sanki ileri gitmiste agiz yokluyor gibi cevap ariyorsunuz.cunku insan ne yaptigini bilir ve bosu bosuna bu kadar tedirgin olup boyle konu acmaz.
Kolay gelsin :)

okudukça daha saçma şeyler görüyorum
1 senedir ileri gitmiyorsunuz ama sanki ileri gitmiste agiz yokluyor gibi cevap ariyorsunuz.cunku insan ne yaptigini bilir ve bosu bosuna bu kadar tedirgin olup boyle konu acmaz.
Kolay gelsin :)
Başka saçma şeyler görmek isterseniz yorumlarınızı okuyabilirsiniz. Burası anonim bir platform ilişkiye giriyor olsam giriyorum ve tedirginlik yaşıyorum şeklinde yazardım. Kişi kendinden bilir işi demişler. Size iyi forumlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…